fot. Netflix
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[6/40]

Najlepsze seriale 2018 roku. Co warto obejrzeć? Na które premiery zwrócić uwagę? [LISTA AKTUALIZOWANA]

"Everything Sucks!"

Premiera: 16 lutego 2018 r. (Netflix)

To zabawna i nieco ekscentryczna opowieść o dorastaniu, w której śledzimy historię dwóch grup outsiderów, miłośników filmu i wielbicieli teatru, uczęszczających w 1996 roku do liceum w stanie Oregon. W serialu występują Peyton Kennedy (American Fable, Pojmani) i Jahi Winston (The New Edition Story) w rolach uczniów, a także Kate Messner i Luke O’Neil oraz Patch Darragh (Sully, Zakazane imperium) i Claudine Nako (Grimm) w rolach rodziców. Ne ekranie pojawiają się również: Sydney Sweeney (jako Emaline), Elijah Stevenson (jako Oliver), Quinn Liebling (jako Tyler) oraz Rio Mangini (jako McQuaid).

Twórcami i producentami wykonawczymi tego składającego się z 10 półgodzinnych odcinków serialu są Ben York Jones (Do szaleństwa, Newness) i Michael Mohan (Dobra partia, Pink Grapefruit). Mohan wyreżyserował też większość odcinków, a reżyserią pozostałych zajął się Ry Russo-Young. Listę producentów wykonawczych uzupełniają Jeff Pinkner (Zagubieni, Fringe: Na granicy światów), Scott Rosenberg (Powrót na October Road, Life on Mars), a także Josh Appelbaum (Agentka o stu twarzach, Powrót na October Road) i André Nemec (Agentka o stu twarzach, Powrót na October Road) z wytwórni Midnight Radio. "Everything Sucks!" to serial oryginalny Netflix.

Wiele naszych ulubionych seriali — Cudowne lata, Happy Days, Różowe lata 70., Luzaki i kujony — przenosiło akcję o dwie dekady wstecz. Uważamy, że to świetny moment na licealną opowieść z lat 90. i odkurzenie ówczesnej mody, muzyki i atmosfery. Zamiast sentymentalnej laurki chcemy jednak pokazać gorącą, emocjonalną stronę tych nieco dziwnych czasów” — powiedzieli Jones i Mohan.

"Everything Sucks!" - zwiastun:

[6/40] Najlepsze seriale 2018 roku. Co warto obejrzeć? Na które premiery zwrócić uwagę? [LISTA AKTUALIZOWANA]


×