Najlepsze seriale 2018 roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Są zaskoczenia? [GALERIA]

Najlepsze seriale 2018 roku - które produkcje znalazły się w corocznym zestawieniu Amerykańskiego Instytutu Filmowego? Na liście najlepszych seriali 2018 roku znajdziemy m.in. "The Americans" czy "Zabójstwo Versace: American Crime Story". Poznajcie szczegóły zestawienia Amerykańskiego Instytutu Filmowego.

Multimedia

Najlepsze seriale 2018 - co było hitem?

Amerykański Instytut Filmowy zaprezentował swoją coroczną listę najlepszych seriali 2018 roku. Wśród wymienionych tytułów znalazło się kilka serialowych pewniaków, które prestiżowa organizacja wyróżnia rok w rok. Pod tym względem tegoroczna lista Amerykańskiego Instytutu Filmowego niczym nie zaskakuje. W zestawieniu nie mogło zabraknąć serialowych nowości 2018 roku takich jak: "Pose" i "Sukcesja". Triumfuje za to Ryan Murphy, którego produkcje kolejny raz znalazły swoje miejsce w zestawieniu.

Najlepsze seriale 2018 roku. Co było hitem? [LISTA AKTUALIZOWANA]Zobacz więcej

Wśród najlepszych amerykańskich produkcji telewizyjnych 2018 roku na próżno szukać uwielbianych przez widzów tytułów takich jak "Nawiedzony dom na wzgórzu" Netflixa, "Genialna przyjaciółka" HBO, która została niedawno przedłużona o kolejny sezon, "Castle Rock", "Ostre przedmioty" czy "Dom z papieru".

Najlepsze seriale 2018 roku - które produkcje znalazły się w corocznym zestawieniu Amerykańskiego Instytutu Filmowego? W galerii znajdziecie listę 10. najlepszych seriali według amerykańskich ekspertów. Są zaskoczenia? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×