Najlepsze seriale 2019 roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. "Gra o tron" miała sporą konkurencję!

Najlepsze seriale 2019 roku. Amerykański Instytut Filmowy sporządził listę produkcji, które pod wieloma względami wyróżniały się na tle innych produkcji, które można było oglądać w telewizji i na platformach streamingowych. Okazuje się, że "Gra o tron" miała w 2019 roku sporą konkurencję! Oto najlepsze seriale roku wg Amerykańskiego Instytutu Filmowego!

Multimedia

Najlepsze seriale 2019 - Amerykanie wybrali!

Jak co roku o tej porze Amerykański Instytut Filmowy zaprezentował listę najlepszych seriali mijającego roku. W zestawieniu topowych produkcji serialowych 2019 roku znalazły się zarówno te tytuły, które wymieniane są niemal w każdym roku, jak i nowości, które swoje premiery miały właśnie w 2019 roku. Nie brakuje zatem ani "Gry o tron", ani wielkiego hitu tego roku - "Czarnobyla".

TOP20 seriali dekady. Amerykańscy krytycy wybrali najlepsze produkcje dziesięcioleciaZobacz więcej

W dziesiątce najlepszych amerykańskich seriali 2019 roku znowu zabrakło takich produkcji jak np. "Nawiedzony dom na wzgórzu" Netflixa, "Castle Rock" czy "Dom z papieru". Na liście próżno też szukać "Euforii", "The Kominsky Method", "Sex education" lub "BoJacka Horsemana".

Najlepsze seriale 2019 roku - które produkcje zostały uznane przez Amerykański Instytut Filmowy za topowe? W naszej galerii znajdziecie listę 10 najlepszych seriali według amerykańskich ekspertów. Które tytuły byście dodali?

Seriale, które zniknęły i powróciły po latach. Które reaktywacje to sukcesy, a które porażki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×