Najlepsze seriale 2019. TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów według użytkowników Metacritic

Które seriale uważane są za najlepsze w historii? Serwis Insider opublikował ranking 22 produkcji, które użytkownicy strony Metacritic uważają za najlepsze. Jak prezentuje się TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów? Sprawdźcie aktualne zestawienie - w rankingu znalazły się serialowe nowości z 2019 roku.

Multimedia

TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów [RANKING INSIDER 2019]

Serwis Insider wykorzystując oceny użytkowników Metacritic przygotował ranking najlepszych seriali wszech czasów. W zestawieniu znalazły się 22 tytuły, które uważane są przez widzów za najlepsze w historii. Chociaż telewizja, Netflix czy HBO GO co miesiąc oferują swoim subskrybentom kolejne propozycje, to poza nowościami są też takie seriale, które po prostu trzeba zobaczyć.

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

Na liście TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów znalazły się nie tylko pewniaki, które od lat cieszą się uznaniem widzów, ale też serialowe nowości z 2019 roku. Jak w zestawieniu z kultową "Grą o tron", "Lost" czy "Dexterem" wypadł miniserial "Czarnobyl"?

Które seriale są najwyżej oceniane przez użytkowników Metacritic? W galerii znajdziecie TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów. Znacie wszystkie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kameleon (gość)

    czekamy z niecierpliowości

    06.10.2019 23:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×