Najlepsze seriale 2021 roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. HBO wygrało z Netflixem

Najlepsze seriale 2021 roku - amerykańscy eksperci przyznali wyróżnienia dla najlepszych seriali. Które produkcje znalazły się w tym roku na liście Amerykańskiego Instytutu Filmowego? Sprawdź 10 najlepszych seriali 2021 roku w galerii.

Multimedia

Najlepsze seriale 2021 roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego

Amerykański Instytut Filmowy zaprezentował listę najlepszych seriali 2021 roku. W zestawieniu 10 najlepszych seriali znalazły się najpopularniejsze produkcje Netfliksa, a także seriale HBO, Amazona czy Apple TV+. W tym roku wyróżniono m.in. "Ted Lasso", czyli serial komediowy o trenerze amerykańskiego futbolu z Kansas, który zostaje zatrudniony do trenowania drużyny piłkarskiej w Anglii. Serial Apple TV+ został doceniony także podczas rozdania nagród Emmy 2021.

TOP 10 najpopularniejszych seriali w Polsce w 2021 roku. Zdziwisz się, jak to zobaczyszZobacz więcej

Na tegorocznej liście 10 najlepszych seriali według Amerykańskiego Instytutu Filmowego, znalazł się także serial Disney+ "WandaVision" oraz "Mare z Easttown", czyli kryminalny HBO z Kate Winslet w roli głównej, którego premiera odbyła się 19 kwietnia 2021 r. Specjalną nagrodę przyznano głośnej produkcji Netfliksa, która zawojowała w tym roku listy najpopularniejszych seriali.

Najlepsze seriale 2021 roku - sprawdź w galerii, które produkcje wyróżnili w tym roku eksperci Amerykańskiego Instytutu Filmowego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×