Najlepsze seriale Apple TV+. "Ted Lasso", "The Morning Show" i inne ciekawe propozycje

Co obejrzeć w Apple TV+? W bibliotece serwisu znajdziemy między innymi takie hity jak "The Morning Show" czy "Ted Lasso". To jednak nie koniec! W naszej galerii znajdziecie wszystkie najlepsze seriale Apple TV+!

Multimedia

Na polskim rynku VOD Netflix i HBO GO mają status całkowitych dominatorów! Jest jednak jeszcze jeden serwis, którego biblioteka może zainteresować serialomaniaków. Chodzi o Apple TV+!

Serial zbyt oderwany od rzeczywistości? Polscy widzowie podzieleni w sprawie medycznego hitu!Zobacz więcej

O tej platformie zrobiło się głośno za sprawą serialu "The Morning Show" z Reese Witherspoon i Jennifer Aniston w rolach głównych. Nie jest to jednak jedyna ciekawa produkcja, którą możemy zobaczyć w Apple TV+. Warto wspomnieć chociażby o nagrodzonej Złotym Globem komedii "Ted Lasso" czy kostiumowym filmie "Bankier" z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej.

Usługa Apple TV+ jest niestety dość droga, kosztuje 24,99 zł za miesiąc użytkowania. Konkurencyjne serwisy mają podobny abonament, ale zdecydowanie szerszą bibliotekę, szczególnie jeśli chodzi o seriale. Użytkownicy urządzeń Apple mogą jednak liczyć na różne promocje, która mogą przekonać ich do zapoznania się z ofertą serwisu.

W naszej galerii znajdziecie zestawienia siedmiu najlepszych seriali, jakie można znaleźć w Apple TV+! Sprawdźcie, czy znajdziecie tam coś dla siebie!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×