Najlepsze seriale dla dorosłych. Oto seriale, których lepiej nie oglądać z dziećmi [RANKING]

Najlepsze seriale dla dorosłych to nie tylko te produkcje, których seks jest motywem przewodnim. Poznajcie produkcje, których lepiej nie oglądać z dziećmi. Najlepsze seriale dla dorosłych emanują często wulgaryzmami, seksem i przemocą, jednak często stanowią pozycje, obok których trudno przejść obojętnie. Zebraliśmy najlepsze seriale dla dorosłych w ranking.

Multimedia

Najlepsze seriale dla dorosłych to nie tylko te, które kręcą się wokół seksu, a głównym celem bohaterów są miłosne podboje. Wśród bezpruderyjnych seriali znajdują się m.in. produkcje historyczne jak "Rzym". Na liście seriali dla dorosłych znajduje się także hitowa produkcja HBO, "Gra o tron", w której nie brakuje scen seksu.

Zobaczcie, jakie seriale dla dorosłych znalazły się na naszej liście.

Zobacz galerię

Seriale dla dorosłych Netflix i HBO

Seriale dla dorosłych stanowią stały element oferty platform VOD, takich jak Netflix czy HBO GO. Znajdziemy tam liczne pozycje, jak wspomniana Gra o Tron czy Rzym. Co sezon do oferty największych platform dochodzą kolejne seriale dla dorosłych, które często trafiają na listę najlepszych.

"Na Wspólnej" jak serial dla dorosłych?

W jednym z odcinków telenoweli TVN pojawi się wątek rodem z seriali dla dorosłych. Nowi sąsiedzi Ilony i Maksa to wyjątkowa para o dość frywolnym usposobieniu, która zaproponuje im... zamianę partnerów.

Aktualizacja 19.02.2018

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×