Najlepsze seriale gangsterskie! "Peaky Blinders", "Rodzina Soprano" i inne perełki, które warto obejrzeć!

Gangsterskie porachunki zawsze potrafią rozpalić naszą wyobraźnię! W naszej galerii znajdziecie 10 najlepszych seriali o tematyce gangsterskiej, w tym m.in. "Peaky Blinders", "Narcos" i "Rodzina Soprano"! Sprawdź koniecznie, co wybraliśmy!

Multimedia

Morderstwa, rozboje, kradzieże i mafijne porachunki zawsze przyciągają przed ekrany miliony widzów! Czasem jednak bardziej niż wartka akcja interesuje nas jednak umysł przestępcy, który stale zmaga się z ogromną presją i musi myśleć na kilka kroków do przodu, aby zdobyć grube pieniądze i ujść z życiem!

"Peaky Blinders", "Wielki Gatsby" i wiele innych! TOP10 produkcji, które przenoszą nas w lata 20. i 30. XX wieku!Zobacz więcej

Seriale o gangach i mafii bardzo często łączą w sobie wartką akcję i rozbudowane wątki psychologiczne. Wystarczy wspomnieć takie tytuły jak "Peaky Blinders", "Breaking Bad" czy "Rodzina Soprano". Takie produkcje pozwalają nam też często przenieść się w inną epokę, przykładowo w lata 20. ("Zakazane imperium") czy 90. ("Narcos"). Każdy gang jest inny, więc podobnie każdy gangsterski serial może urzekać nas czymś innym.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 10 najlepszych seriali o tematyce mafijno-gangsterskiej! W zestawieniu znajdziecie zarówno seriale polskie, jak i zagraniczne. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Seriale dla tych, którzy tęsknią za podróżami. Te produkcje przeniosą Cię w odległe zakątki świata!Zobacz więcej

Najlepsze seriale według polskich gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Genny (gość)

    Blagam poprawcie to!!! Mafia w Neapolu to CAMORRA a nie GOMORRA ! Gomorra to tytul książki i serialu , autor porównal zjawisko mafii w Neapolu do biblijnej Gomory. Nawet nie trudno znalezć w internecie skąd wzieła sie nazwa Camorra , ktora w serialu pada może dwa razy.

    15.05.2020 06:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×