Najlepsze seriale kryminalne dostępne w serwisach streamingowych. Netflix, Amazon Prime i nie tylko. Co warto obejrzeć?

W ostatnich latach seriale kryminalne doświadczają ogromnego wzrostu popularności, m.in. dzięki pojawieniu się wielu podkastów dotyczących tej tematyki. Znaczna część słuchaczy zostaje zainspirowanych do zgłębienia kolejnych produkcji związanych ze sprawami kryminalnymi, żeby poznać dodatkowe szczegóły konkretnych spraw, dowiedzieć się nowych rzeczy czy po prostu "pozostać w klimacie". W galerii znajdziecie przykłady wybranych przez nas najciekawszych seriali kryminalnych, sprawdźcie je koniecznie!

Multimedia

Najlepsze seriale kryminalne na platformach streamingowych

Seriale kryminalne to ciekawy gatunek produkcji, bowiem można do niego zakwalifikować niemal nieskończoną liczbę podgatunków. Serial kryminalny może zarówno zahaczać o horror, stanowić dokument przedstawiający życie przestępcy lub ofiar zbrodni, a także... być lekką komedią do obejrzenia wieczorem dla relaksu.

Oto największe hity ostatnich lat z gatunku science-fiction. Znasz wszystkie?Zobacz więcej

Szczególnie Waszej uwadze polecamy "Mindhuntera", "Mentalistę" oraz "Sherlocka". Jakie jeszcze seriale kryminalne warto zobaczyć na platformach streamingowych? Koniecznie sprawdźcie w galerii poniżej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tami (gość)

    Obejrzałam wszystkie tu przedstawione filmy z Netflixa. Najbardziej żałuję, że już od paru lat nie nakręcono dlalszych odcinków " American Crime Story". Polecane przez Was "Mentalista " i " Sherlock" uważam za płytkie produkcje na które właśnie szkoda czasu.

    20.02.2021 07:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×