Najlepsze seriale o polityce TOP10! Tęsknisz za "House of Cards"? Sprawdź koniecznie te produkcje

Seriale polityczne to nie tylko "House of Cards" i "The Crown"! W naszej galerii znajdziecie nasz ranking 10 najlepszych seriali politycznych z ostatnich lat! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Wielka polityka wzbudza wielkie emocje. Wielu ludzi z zapartym tchem śledzi codzienne wydarzenia i decyzje polityczne, które raz po raz wywołują gigantyczne spory. Przeniesienie tych emocji na szklany ekran nie jest jednak takie łatwe.

Najlepsi serialowi liderzy! Profesor, Tommy Shelby i inne silne osobowości z kultowych produkcji!Zobacz więcej

Jednym z najciekawszych seriali politycznych z ostatnich lat bez wątpienia "House of cards" z Kevinem Spacey'em w roli głównej. Pierwsze sezonu tej produkcji wzbudziły zachwyt na całym świecie, lecz potem było już trochę gorzej, szczególnie gdy gwiazdor serialu został oskarżony o molestowanie seksualne i w ogóle nie pojawił się w ostatnim sezonie.

Od zakończenia tego serialu minęło jednak już kilka lat. Co prawda od tego czasu żadna inna produkcja o tematyce politycznej nie zawładnęła publiczną wyobraźnią chociażby w zbliżonym stopniu, ale w serwisach streamingowych wciąż możemy znaleźć wiele produkcji, które prezentują wysoki poziom i niejako czekają na odkrycie.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywnych ranking najlepszych seriali o tematyce politycznej z ostatnich lat. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×