Najlepsze seriale serwisu Netflix [GALERIA]

Jak już pisaliśmy, amerykański serwis VOD Netflix już wkrótce zadebiutuje w naszym kraju. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was przegląd najlepszych seriali Netflixa, które najprawdopodobniej w przyszłym roku będziemy mogli obejrzeć w Polsce.

Multimedia

Najlepsze seriale serwisu Netflix

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem amerykański serwis z filmami i serialami - Netflix oficjalnie zadebiutuje na polskim rynku platform VOD. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej autorskim produkcjom Netflixa, które mogą pojawić się w polskiej wersji serwisu. CZYTAJ TAKŻE: Netflix w Polsce! Ile kosztuje abonament?

Ze względu na umowy prawne dotyczący dystrybucji może okazać się, że niektóre seriale nie będą dostępne w Polsce. Taki problem może pojawić się choćby z najpopularniejszym serialem Netflixa - "House of Cards", który był już emitowany w polskiej telewizji na platformie VOD Seriale+ platformy nc+, a następnie na kanale Ale kino+.

O tym, jakie seriale zostaną udostępnione polskim widzom, dowiemy się w najbliższym czasie, ale już teraz przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych seriali platformy Netflix. Sprawdźcie i oceńcie, które produkcje chcielibyście oglądać za pośrednictwem Netflixa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    Fuller House w tym zestawieniu wygląda jak pomyłka. Żenująco słaby, nieprzystający do pozostałych.

    30.08.2016 05:50
  • maniak (gość)

    Wasz artykuł to piękne kopiuj-wklej z Wikipedii (i nie pomoże temu faktowi poprzestawianie szyku w zdaniach). Gratuluję autorce! "Telemagazynie", może czas zainwestować w dziennikarzy?

    23.02.2016 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×