Najlepsze seriale zima 2020. Kilka z nich przeszło bez echa, ale warto je nadrobić!

Zima w tym roku zaskoczyła, bo nie przyszła, ale serialowych premier na platformach streamingowych nie brakuje. W pierwszych miesiącach 2020 roku na Netflix, HBO i innych popularnych serwisach VOD pojawiło się mnóstwo świetnych seriali. Które z nich cieszą się największą popularnością i zostały najwyżej ocenione? Sprawdź w galerii ranking: najlepsze seriale zima 2020.

Multimedia

SERIALE ZIMA 2020

Nowy Rok w serialach zaczął się z przytupem! Na Netflix pojawił się kontrowersyjny "Mesjasz" i "Drakula" od twórców słynnego "Sherlocka". Z nowymi odcinkami wróciły z kolei takie seriale jak: "Sex Education", "Ania, nie Anna", "Chilling Adventures of Sabrina", "Narcos: Meksyk" czy "Telefonistki".

Wyczekiwanych i nagradzanych seriali, jak i całkiem nowych produkcji nie brakowało też na HBO GO. Odbyła się premiera "Nowego papieża" w reżyserii zdobywcy Oscara Paola Sorrentina z Judem Law i Johnem Malkovichem w rolach głównych, a także "Outsidera", czyli kolejnej ekranizacji powieści Stephena Kinga. Wróciła "Genialna przyjaciółka" i "Kidding" z Jimem Carreyem w roli głównej.

Hokus-pokus, czary-mary, TOP 20 najpopularniejszych czarownic już wybranych!Zobacz więcej

NAJLEPSZE SERIALE ZIMA 2020 - CO BYŁO HITEM?

Zimy w tym roku już się chyba nie doczekamy, ale serialowych premier w pierwszych miesiącach 2020 roku nie brakuje. Nie wszystkie seriale, które zadebiutowały ostatnio na platformach streamingowych, okazały się jednak sukcesem. Niektóre przeszły zupełnie bez echa, choć nie powinny!

Które seriale: zima 2020 zostały najwyżej ocenione? Co warto jeszcze nadrobić? Sprawdź ranking najlepszych seriali, których premiery odbyły się zimą 2020 roku. Zestawienie powstało podstawie ocen z Rotten Tomatoes.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Megan (gość)

    Ale dużo teraz tego, ja uwielbiam fargo, zaczęłam też dla jaj Selfie po Polsku na CDA, nie powiem wkręca

    06.09.2020 12:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×