najlepsze seriale

Seriale na podstawie książek 2020. TOP 15 najciekawszych serialowych adaptacji, które pojawią się w 2020 roku

Seriale na podstawie książek 2020. W tym roku w serwisach streamingowych odbędą się premiery kolejnych seriali nakręconych na podstawie książek. W galerii znajdziesz nasz subiektywny ranking: TOP 15 najciekawszych serialowych adaptacji, które pojawią się w 2020 roku. Sprawdź, które seriale zrealizowane na podstawie książek zapowiadają się najlepiej!

17.03.2020Ranking

Najlepsze seriale 2019 roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. "Gra o tron" miała sporą konkurencję!

Najlepsze seriale 2019 roku. Amerykański Instytut Filmowy sporządził listę produkcji, które pod wieloma względami wyróżniały się na tle innych produkcji, które można było oglądać w telewizji i na platformach streamingowych. Okazuje się, że "Gra o tron" miała w 2019 roku sporą konkurencję! Oto najlepsze seriale roku wg Amerykańskiego Instytutu Filmowego!

06.12.2019Ranking

Seriale o superbohaterach. TOP10 seriali z superbohaterami w rolach głównych [RANKING]

Dziś telewizja bez seriali spod znaku superhero byłaby czymś niewyobrażalnym. Ogromny sukces produkcji Marvela musiał zresztą się przełożyć na ekrany telewizorów. Stąd też w ostatnich latach dostaliśmy wysyp mniej bądź bardziej udanych seriali opartych na komiksach superbohaterskich. Na wstępie trzeba jednak zaznaczyć, że nie wszystkie są szczególnie udane, stąd do naszego rankingu nie mogły się załapać. Oto nasze TOP10 seriali o superbohaterach. Są wśród nich wasze ulubione produkcje z superbohaterami w rolach głównych?

17.08.2018Ranking

Najlepsze seriale Showmax [RANKING]. Co warto obejrzeć? Showmax realną konkurencją dla Netflix?

Najlepsze seriale Showmax - czy młody gracz VOD na rynku ma szansę być relacją konkurencją dla Netlix, amerykańskiego giganta? Sprawdziliśmy! Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie Showmax, skupiając się na najlepszych serialach, które znajdziecie na platformie. Mamy tutaj zarówno kryminały, jak i seriale komediowe oraz doskonałe propozycje dla młodzieży lub seriale oparte na komiksach. Dla każdego coś miłego! Oto nasze subiektywne zestawienie najlepszych seriali Showmax! Sprawdźcie to! Zgadzacie się z nami?

08.08.2018Ranking

Netflix Original. Najlepsze seriale wyprodukowane tylko dla Netflixa [GALERIA]

Najlepsze seriale Netflix Original! W bibliotece amerykańskiego giganta VOD znajdziemy pokaźną liczbę serialowych produkcji, a wśród nich seriale wyprodukowane dla Netflix oraz te, które serwis "jedynie" dystrybuuje w danym kraju. W zestawieniu — najlepsze seriale Netflix Original — skupiamy się wyłącznie na autorskich produkcjach platformy. Sprawdź nasz subiektywny ranking najlepszych seriali w całości wyprodukowanych przez lub dla Netflixa!

12.04.2018Ranking

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×