Najlepsze telenowele, jakie warto zobaczyć na Netflixie. Zobaczcie nasze zestawienie!

Jedną z najpopularniejszych telenowel na Netflixie jes t"Skradzione serce. Kolumbijski serial opowiada historię Simona, który traci żonę. Jego ukochana zostaje zabita, a jej serce - sprzedane. Intrygująca historia wciągnęła już wielu widzów. Jakie inne telenowele warto zobaczyć na tej platformie streamingowej? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Multimedia

"Skradzione serce" i inne telenowele na Netflixie

"Skradzione serce" to serial platformy Netflix, w którym przyglądamy się historii śmierci kobiety. Kiedy Simon niespodziewanie traci swoją żonę, czuje, że musi coś zrobić. Nie jest w stanie po prostu zapomnieć. Tak mężczyzna trafia na ślady podziemnego handlu organami. Jego ukochana zostaje zamordowana z premedytacją, a jej serce wycięte. Wszystko to zaplanowana akcja, za którą zapłacono. Serce otrzymała żona biznesmena. Poszukiwania Simona i ścieżki nieprzewidywalnego losu doprowadzają go do Camili. Tak nieświadomie zakochuje się w kobiecie, która żyje dzięki sercu jego żony.

Co dziś robi i jak wygląda serialowa Süreyya? Czas się jej nie ima!Zobacz więcej

Co warto obejrzeć na Netflix?

Jeżeli podobał wam się serial "Skradzione serce" i szukacie teraz innej ciekawej propozycji na seans, to przychodzimy z pomocą. Wśród telenoweli, które znajdziecie na Netflixie, warto wymienić m.in. "Kto zabił Sarę?". Jest to historia Alexa, który traci siostrę. Bohater chce dowiedzieć się, kto ją zabił. Wszystko jednak idzie w zupełnie innym kierunku, bo zostaje on wrobiony w morderstwo. Czy uda mu się znaleźć sprzymierzeńca, oczyścić swoje imię i odkryć prawdę na temat zabójstwa?

Nie jest to jedyna serialowa podpowiedź.Więcej propozycji znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Najlepsze europejskie filmy na Netflixie. Te produkcje koniecznie trzeba zobaczyć!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×