„Najlepszy program” – interaktywna nowość na żywo w ESKA TV

29 czerwca ESKA TV rozpocznie emisję „Najlepszego programu” – codziennego magazynu na żywo, w którym muzyka przeplatana będzie licznymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami, newsami i plotkami. Silny nacisk położony zostanie na wykorzystanie najnowszych internetowych trendów przy aktywnym współudziale widzów ESKA TV.

Multimedia

„Najlepszy program” będzie emitowany od poniedziałku do piątku w 2-godzinnym paśmie od godz. 16:00. To pierwsza tego typu tak dynamiczna i interaktywna oferta w polskiej telewizji skierowana do młodych widzów. - Program ma na celu zaangażowanie tych wszystkich, którzy popołudniami włączają Eskę TV tylko do posłuchania, bo w tym czasie siedzą na Facebooku, aktualizują Instagrama lub robią inne rzeczy w sieci. To nasi widzowie wiedzą najlepiej, jak taki program powinien wyglądać i dlatego, chcemy, żeby mieli wpływ na jego kształt - mówi Barbara Wiśniewska-Grzesiak, dyrektor programowa ESKA TV.

Program będzie miał 4 prowadzących – dwie występujące na zmianę pary składające się z osób związanych z marką ESKA: Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Olę Kot oraz Janka Pirowskiego i Martę Laux.

Formuła programu zakłada m.in.: współpracę z youtuberami, pokazywanie materiałów, które widzowie z określonymi hasztagami wrzucają do sieci, przegląd najgorętszych plotek, łączenia video z gwiazdami z Polski i z zagranicy, emisję video pozdrowień od widzów.

Podczas trwania programu będą prowadzone równoczesne działania na Facebooku, Twitterze i Instagramie – prowadzący sprawdzą m.in., co w komentarzach piszą ich widzowie. Całość uzupełnią najlepsze „eskowe” teledyski.

Komentarze

Skomentuj
  • Daria (gość)

    Eska Tv to najlepszy program fajny ma imicz Ola Kot i jankesi Jankowski jest wiarę śmieszny

    04.10.2015 11:42
  • zbigniew gancarz (gość)

    producenci zrezygnowali z summer city tylko oni robią najlepszy program bo tak oni chcieli summer city było lepsze domagać sie przywrócenia summer city oni chcieli usunąć i usuneli bo summer city fajnie sie oglądało

    29.06.2015 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×