"Najniebezpieczniejsze drogi świata" na National Geographic. Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Groźne piękno ekstremalnych tras ukazane z perspektywy osób podróżujących nimi na co dzień już wkrótce na National Geographic. Sprawdźcie, kiedy premiera!

Multimedia

"Najniebezpieczniejsze drogi świata" - w czwartek, 6 grudnia, godz. 21:00 na National Geographic - sprawdź program tv

Groźne piękno ekstremalnych tras ukazane z perspektywy osób podróżujących nimi na co dzień - od zawodowych kierowców, po pasażerów autobusów. Na Drodze Śmierci, łączącej Coroico z La Paz, każdego roku ginie wielu ludzi. Towarzyszymy kierowcom ciężarówki przemierzającym trasę przez Andy. Wiodą przez pustynie, lodowe pustkowia, lasy deszczowe, wzdłuż wybrzeży i wysoko w górach - najniebezpieczniejsze drogi świata.

Trasy śmierci w Algierii, Bangladeszu, Boliwii, Rosji i Serbii pochłonęły wiele ofiar, wciąż jednak są używane, gdyż brakuje alternatywnych szlaków komunikacyjnych. Twórcy trzynastoodcinkowej serii prezentują groźne piękno tych dróg. Widzowie mogą zobaczyć podróż z różnych perspektyw, m.in. kierowców ciężarówek, pasażerów autobusów i kierowców samochodów osobowych.

Tym razem przekonamy się, jak wygląda podróż niesławną Drogą Śmierci - łączącą Coroico z największym miastem Boliwii, La Paz. To jedna z najniebezpieczniejszych tras na świecie, na której każdego roku ginie wiele ludzi. Autorzy serii towarzyszą kierowcy ciężarówki Omarowi i jego koledze podczas trudnej podróży przez Andy. W trasie spotykają m.in. rowerzystów, amatorów kolarstwa górskiego i rolników zajmujących się uprawą koki."

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×