Najpiękniejsza komiczka USA w nowym talk show na kanale E!

Whitney Cummings ma ogromne poczucie humoru i wygląda jak skrzyżowanie Megan Fox z Angeliną Jolie. To właśnie ona jest jednym ze współtwórców serialu " 2 spłukane dziewczyny".

Multimedia

W grudniu widzowie E! będą mogli ją poznać w nowym komediowym talk show "Whitney Cummings o popkulturze", który oglądać można w każdy sobotni wieczór o godzinie 23.30 na kanale E!

Każdego tygodnia Whitney opowiadać będzie o tym co dzieje się w świecie showbiznesu. Weźmie pod lupę najnowsze wiadomości ze świata rozrywki oraz hollywoodzkie plotki i ploteczki. Talk show "Whitney Cummings" nie jest pierwszą przygodą pięknej komiczki z telewizją.

Whitney Cummings rozpoczęła karierę opowiadając żarty w programach typu stand-up. Jako komik została wyróżniona wieloma nagrodami, wśród nich są między innymi “Top 10 Comics to Watch.", “10 Scribes to Watch", “Comedian of the Year Award", “Comedy Stars of Tomorrow". Jej wielkim sukcesem, okazał się serial stworzeny razem z Michaelem Patrickiem Kingiem "2 spłukane dziewczyny". Cumming została także gwiazdą i producentem autorskiego serialu pod tytułem: "Whitney".

Premierowe odcinki show "Whitney Cummings o popkulturze" oglądać można w każdą sobotę o godzinie 23:30 na kanale E! Entertainment.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×