Najpiękniejsze aktorki Hollywood 2017 roku [GALERIA]

Najpiękniejsze aktorki Hollywood 2017 roku. Które gwiazdy święcące triumfy w mijającym roku nie dość, że zaliczają się do najzdolniejszych, to jeszcze do najpiękniejszych? Zobaczcie nasz ranking!

Multimedia

Które aktorki Hollywood są najpiękniejsze? Urody można im tylko pozazdrościć. Na dodatek, nie dość, że piękne - to jeszcze zdolne i bogate! Postanowiliśmy stworzyć własne zestawienie, w którym zawarliśmy 20 najpiękniejszych aktorek Hollywood 2017 roku. Są wśród nich zarówno te gwiazdy, które od lat zdobią ekran swoją urodą, jak i nowe nabytki Hollywood oraz te aktorki, których piękno nie dla wszystkich jest oczywiste.

To ona jest najlepiej zarabiającą aktorką! Ile ma na kocie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ostatnio do grupy najpiękniejszych aktorek Hollywood dołączyła filmowa Wonder Woman, czyli Gal Gadot, która kradnie serce każdemu, kto na nią spojrzy. Wciąż do najpiękniejszych zaliczamy też oczywiście m.in. Charlize Theron i Natalie Portman. W galerii zobaczycie pozostałe piękności, które najczęściej pojawiały się w filmach i serialach w 2017 roku. Która z nich jest według Was najpiękniejsza?

Zobacz galerię

Najbardziej oczekiwane filmy 2018 roku

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×