Najpiękniejsze aktorki z "M jak miłość"! Piękne partnerki Marcina i Pawła oraz inne zjawiskowe kobiety! Która najpiękniejsza?

W "M jak miłość" zagrało mnóstwo pięknych i utalentowanych aktorek! W naszej galerii znajdziecie 15 najpiękniejszych aktorek, które w ostatnich latach pojawiły się w serialu. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "M jak miłość" emitowany jest od 2000 roku i niedawno obchodził swoje 18 urodziny. Przez te wszystkie lata wystąpiła w nim cała plejada gwiazd polskiego aktorstwa! Warto wymienić tu chociażby takie nazwiska jak Teresa Lipowska, Artur Barciś, Witold Pyrkosz, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Małaszyński czy Robert Gonera.

Serialowe pary, które wróciły do siebie po rozwodzie. Dlaczego przyznały się do błędu? Zobacz więcej

W obsadzie serialu znalazło się także wiele pięknych kobiet. Część aktorek, które zaczynały karierę w "M jak miłość", są teraz ikonami stylu. Nazwiska Katarzyny Cichopek, Anny Muchy czy Małgorzaty Kożuchowskiej zna niemal każdy mieszkaniec Polski. Serial jest także trampoliną do kariery dla młodych, pięknych i zdolnych aktorek, takich jak Adriana Kalska, Maria Pawłowska czy Joanna Jarmołowicz.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 15 najpiękniejszych aktorek, które w ostatnich latach zagrały w serialu "M jak miłość". Sprawdźcie koniecznie! Kogo dodalibyście do naszej listy?

Zobacz galerię

Gwiazdy "M jak miłość" mówią STOP hejtowi:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×