Najpiękniejsze aktorki z polskich seriali. TOP20 piękności wiosennej ramówki 2019!

W naszej galerii możecie zobaczyć najpiękniejsze aktorki z polskich seriali! Które panie najbardziej olśniewają w serialach z wiosennej ramówki 2019? Oto TOP20 najpiękniejszych kobiet z telewizji! Jest wśród nich Wasza ulubiona polska aktorka?

Multimedia

Aktorki z polskich seriali zachwycają nie tylko talentem, ale też niezwykłą urodą. Panie patrzą na nie z zazdrością, a panowie - z uwielbieniem. Niezależnie od wieku i stażu olśniewają i sprawiają, że widzom trudno wyobrazić sobie seriale bez ich bohaterek.

Polskie aktorki, które olśniewają urodą. Która z nich jest najpiękniejsza? [GALERIA]Zobacz więcej

W galerii umieściliśmy 20 najpiękniejszych według nas polskich aktorek. Wybór był trudny i nie ma wątpliwości, że powinno ich być znacznie więcej. Większość z nich pojawia się w kilku serialach i produkcjach telewizyjnych naraz. Nie brakuje piękności z "Diagnozy", "O mnie się nie martw", "W rytmie serca" czy "M jak miłość". Uwzględniliśmy też aktorki z wiosennych serialowych nowości, takich jak np. "Stulecie Winnych" czy "Szóstka".

Zobaczcie ranking najpiękniejszych aktorek z polskich seriali. Która jest Waszą ulubioną? Kogo Wam brakuje w tym zestawieniu?

Zobacz galerię

Jak Julia Wieniawa dba o sylwetkę?

Komentarze

Skomentuj
 • Eve (gość)

  A gdzie Joanna Kulig?

  11.04.2019 08:59
 • Agnieszka (gość)

  Takie gwiazdy i aktorki jak z koziej dupy trąbka. Jak zobaczyłam 3 pierwsze to odrazu przestałam oglądać to dalej .na dzień dobry pierwsza pani że zdjęcia ....ehh ale proszę was jakież one są aktorki ..

  11.04.2019 08:51
 • Eve (gość)

  A gdzie Joanna Kulig?

  11.04.2019 08:48
 • yffo8

  A kto to nominował ? Ta Wieniawa jakby wstała po 3 nocach, zblazowana. One są przechodzone, do muzeum wysłać a nie ludzi męczyć!

  10.04.2019 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×