Najpiękniejsze francuskie aktorki. TOP25 piękności znad Sekwany! Kto rozpala serca miłośników francuskiego kina? [GALERIA]

Najpiękniejsze francuskie aktorki już od lat rozpalają serca widzów na całym świecie. Piękności znad Sekwany są ponętne oraz seksowne, więc nic dziwnego, że wiele z tych pań okrzyknięto symbolami seksu. Jakie są Wasze ulubione francuskie aktorki? Które z nich podobają Wam się najbardziej? Zapraszamy do naszego subiektywnego rankingu najpiękniejszych francuskich aktorek!

Multimedia

Mówi się, że Francuzki to najpiękniejsze kobiety na świecie. Czy to tylko pusty stereotyp, który nie ma potwierdzenia w rzeczywistości? Jeżeli popatrzymy na francuskie filmy i seriale to z ręką na serce uznajemy - w żadnym wypadku! Francuskie aktorki rzeczywiście imponują urodą, ale oczywiście nie jest to ich jedyna siła - ponadto są piekielnie zdolne i oglądanie ich na ekranie jest ogromną przyjemnością.

TOP 25 najpiękniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia!Zobacz więcej

W naszym zestawieniu najpiękniejszych francuskich aktorek znalazły się zarówno aktorki, które doskonale znacie z francuskich filmów, jak i artystki, które od dawna robią kariery w Hollywood i w niektórych przypadkach możecie być nawet zdziwieni miejscem ich pochodzenia! Zresztą fakt, że francuskie aktorki tak płynnie potrafią przejść z często niezależnego i artystycznego francuskiego kina do świata krainy marzeń świadczy o ich ogromnych umiejętnościach.

TOP 20 najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokoleniaZobacz więcej

Kolejność aktorek w rankingu jest przypadkowa i zachęcamy Was, żebyście w komentarzach napisali nam, które z tych gwiazd podobają Wam się najbardziej! Może kogoś brakuje w rankingu? Jak wyglądałby Wasz ranking najpiękniejszych francuskich aktorek?

Maria Sobocińska opowiada o swojej roli w filmie "Pan T."

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×