Najpiękniejsze panny młode z tureckich seriali. Która z nich najbardziej olśniła w dniu swojego ślubu?

Śluby w tureckich serialach to coś, na co ich widzowie czekają z wypiekami na twarzach. Czasami dochodzi do nich szybko, innym razem dopiero w ostatnich odcinkach. Jedno jest pewne - zawsze panny młode są olśniewające! Która najbardziej?

Multimedia

Panny młode w tureckich serialach

Któż z nas nie kocha happy endów? W serialach zwykle ich synonimem są śluby głównych bohaterów. Często tak jest także w produkcjach znad Bosforu. Trzeba jednak przyznać, że kiedy bohaterowie tureckich seriali stają na ślubnym kobiercu, oczy wszystkich są zwrócone głównie na panny młode.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Bez względu na to, w jakich okolicznościach dochodzi do ślubów, bohaterki biorące ślub wyglądają pięknie. Najczęściej prezentują się w śnieżno białych długich sukniach, które podkreślają ich delikatność i dobroć. Tak było np. w "Przysiędze", kiedy Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) brali ślub po raz drugi - tym razem już z własnej woli oraz w "Wiecznej miłości", gdy Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) w końcu powiedzieli sobie "tak".

Jak wyglądają panny młode podczas ślubów w tureckich serialach? Która z nich olśniła najbardziej? W naszej galerii możecie zobaczyć bohaterki takich seriali jak np. "Łzy Cennet", "Elif", "Czarna perła", "Wymarzona miłość" ("Ranny ptaszek") czy "Tylko z tobą".

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MdM (gość)

  Najbardziej w tureckich serialach poruszył mnie ślub Fatmagul i Kerima- ten pierwszy, pod przymusem, ze świadomością, że musi poślubić swojego wroga ... los tej młodej dziewczyny to było coś niesamowitego, nakręcić taki serial to mistrzostwo. Ich droga do drugiego ślubu juz z własnej woli była trudna i przepięknie pokazana. Innym wątkiem miłosnym, który bardzo mi się podobał była historia głównej pary z "Pani Fazilet i jej córki". Tu nie pokazano ślubu w ogóle tylko krótką podróż w przyszłość i ujęcie dłoni tych dwojga na których lśniły obrączki. To uważam za bardzo ciekawe i niestandardowe zakończenie.

  01.08.2020 15:11
 • Renia (gość)

  Nur!!!!! 💓

  01.08.2020 11:02
 • gość (gość)

  najpiękniejsza para to ASI i DEMIR z serialu ASI.

  01.08.2020 06:51
 • Brakuje mi tu Fatmagul z "Grzechu Fatmagul" (gość)

  Kilku seriali z rankingu u nas nie było. Tuba Buyukustun to jedna z ładniejszych serialowych panien młodych, bez względu na serial. Ale chyba to serialowa Suhan była wg mnie najładniejszą panną młodą (bardziej w wersji z pierwszego z dwóch uwzględnionych tu ślubów). Dużo uroku ma też jako panna młoda serialowa Reyhan. Oglądam serial Przysięga sporadycznie. Teraz chętniej gdy para głównych bohaterów jest szczęśliwa. Aktualne około ślubne odcinki są bardzo ładne. Reyhan będzie też miała piękną suknię weselną,z przyjęcia w domu, ale ten odcinek dopiero zostanie wyemitowany. Serialowy Emir to także przystojny pan młody. Cały drugi sezon jest ciekawszy i dynamiczniejszy. Przy licznych podobieństwach Przysięgi do Więźnia miłości te dwa seriale są jak niebo, a ziemia. Oczywiście są lepsze seriale od nich,ale... Z ledwością przebrnęłam przez kilka odcinków Więźnia... W Przysiędze relacja między parą głównych bohaterów jest głębsza i naturalniejsza. No i aktorstwo jest zdecydowanie lepsze. Nie jakieś wybitne, ale u tych postaci widać jakieś emocje podczas gdy para głównych bohaterów Więźnia... i tamto aktorstwo jest jakieś takie drewniane. Wygląda to trochę tak jakby Przysięga była nowszą, ulepszoną wersją Więźnia miłości. Ciekawi mnie czy będzie u nas wyemitowany planowany 3. sezon Przysięgi gdzie podobno ma być zmieniona aktorka grająca główną bohaterkę. Zastanawiające jak to będzie. Może ok., ale chyba lepiej byłoby jednak zakończyć w takim razie serial na 2 sezonach. Bo nie wiadomo jak główny aktor zgra się z nową aktorką podczas gdy w obecnie nadawanych odcinkach widać chemię między duetem głównych aktorów, a więc co za tym idzie także między głównymi bohaterami.

  01.08.2020 01:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×