Najpiękniejsze pary z tureckich seriali. Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? [GALERIA]

Najpiękniejsze pary z tureckich seriali - trudno wybrać jedną, prawda? Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? A może Fatmagül i Kerim? Każda z tych par wzbudza ciepłe emocje i sprawia, że chętnie oglądamy tureckie seriale. Zobacz zestawienie 20 najpiękniejszych par z produkcji znad Bosforu!

Multimedia

W większości tureckich seriali podstawą jest miłość dwojga ludzi - ona piękna i urocza, on - przystojny i szarmancki. Razem stanowią wspaniały duet, który zazwyczaj łączy się na zawsze w finale serialu.

Arzu z "Elif" czy Nur z "Tylko z tobą"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! Zobacz więcej

Wybraliśmy 20 najpiękniejszych według nas par z tureckich seriali. Nie chodzi tylko o urodę, ale też o uczucie, jakie ich łączy. W naszym zestawieniu nie mogło więc zabraknąć sułtana Sulejmana (Halit Ergenç) i jego pięknej Hürrem (Meryem Uzerli) ze "Wspaniałego stulecia". Im i ich miłości kibicował każdy widz. Piękną parę stanowili też Suhan (Tuba Büyüküstün) i Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ), którzy musieli bronić swego uczucia i walczyć o nie nie tylko z innymi ludźmi, ale też z niezależnymi od nich przeciwnościami losu.

Mamy także pary z takich seriali jak np. "Grzech Fatmagül", "Czarna perła", "Wieczna miłość", "Rozdarte serca", "Zraniona miłość" czy "Cena miłości". Zobaczcie TOP20 najpiękniejszych par z tureckich seriali! Kolejność jest przypadkowa.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolcia (gość)

    u mnie na pierwszym miejscu będą zawsze Nur i Yigit z tylko z tobą ponieważ od tego serialu zaczęła się moja przygoda z tureckimi serialami a poza tym Cennet i Selim, Kartal i Selin, Derin i Ali, Reyhan i Emir, Murat i Hayat, Suhan i Cesur, Hazal i Kenan, Can i Sanem

    03.11.2019 15:36
  • Fanka (gość)

    Nr 1 to bezapelacyjnie Nihan i Kemal- naturalni i zabaeni a nr 2 Cesur i Suhan

    11.10.2019 18:45
  • ccc (gość)

    Yagiz i Hazan

    14.08.2019 22:27
  • Marta (gość)

    Zehra i Omer- wg mnie najlepsi. Piękna para!

    12.08.2019 22:39
  • Julia (gość)

    Sulejman i Hurrem oraz Selin i Kartal

    29.06.2019 15:34
  • ewa (gość)

    hayat imurat

    05.06.2019 12:53
  • Marita (gość)

    Zehra i Omer (Więzień miłości) Oyku i Ayaz (Sezon na miłość)

    02.06.2019 15:08
  • nick (gość)

    Bezapelacyjnie Kurt Seyit i Shura!

    15.04.2019 13:54
  • Fanka seriali tureckich (gość)

    Nihan i Kemal oraz Cennet i Selim

    10.02.2019 13:13
  • MKL (gość)

    Nihan i Kemal! 🙂 Nur i Yigit oraz Hazal i Kenan.

    06.02.2019 22:39
  • Ja (gość)

    Żadna...

    23.12.2018 22:20
  • Zafka (gość)

    Suhan i Cesur nr 1 potem Nihan i Kemal

    21.11.2018 00:56
  • ...x (gość)

    1.Asi i Demir, !!! 2. Jasemin i Sawasz!!! , 3. Defene i Omer - czyli Elcin Sangu &Baris Arduc w Miłości na wynajem, 4. Nihan i Kemal, 5. Oyku i Ayaz - czyli Ozge Gurel & Serkan Cayoglu w Sezonie na miłość, 6. Suhan i Cesur.

    17.10.2018 10:21
  • Julka (gość)

    Asi i Demir w serialu "Asi oczywiście👑💐.❤ Drugie miejsce Yasemin i Savas w "Cenie miłości🌹💓, trzecie Suhan i Cesur w "Meandrach uczuć "🌷

    15.10.2018 09:37
  • Gość (gość)

    Nihan i Kemal !!!!

    14.10.2018 19:41
  • Grażyna (gość)

    Oczywiście Sihan i Cesur

    04.10.2018 18:53
  • Z (gość)

    A jaką przeżyli miłość Ceren i Omer ?O tej miłości szepczą plantacje bawełny.Nie można zapomnieć o księżniczce bawełnianych pól Białośnieżce!Sami się przekonajcie oglądając serial Beyaz Gelincik. Czekamy na niego w naszej tv.

    01.10.2018 06:24
  • Fanka (gość)

    Lola ,chyba nie oglądałaś Asi,zmienisz zdanie,gdy zapoznasz się z tym serialem.Tyba piękna ,czarująca tworzy z przystojnym Muratem najpiękniejszą parę.Nihan i Kemal są minimalnie za nimi.

    30.09.2018 20:30
  • Lola (gość)

    Nihan i Kemal. Tylko oni są nr 1. NAJPIĘKNIEJSI oni i najpiękniejsza była ich miłość.

    30.09.2018 16:10
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Jeśli mowa o tureckich serialach to jest najpiękniejsza para z serialu Asi :Demir i Asi,a także jest para z Miłość i nienawiść Zilan i Hazar oraz z komedii romantycznej Ranny ptaszek Can i Sanem.Komedia ta ma najwyższe reitingi i jest wciąż nagrywana.Nasza tv są spore zaległości w emitowaniu tureckich seriali dla nas .Jest jeszcze piękna para z Kara Para Ask Elif i Omer,z serialu Beyaz Gelincik Ceren i Omer .,z serialu Dolumaj Ferit i Nazły czy z serialu Dila Hanim Dila i Riza oraz z serialu Feriha :Emir i Feriha.

    29.09.2018 22:30
NowszeStarsze