Najpiękniejsze przyjaźnie w polskich serialach. To nie tylko bohaterki "Przyjaciółek"! Które są najsilniejsze?

W polskich serialach mamy wiele przykładów wiernych sobie przyjaciół - nie tylko w serialu "Przyjaciółki"! Trudno wskazać, które z tych przyjaźni są najpiękniejsze i najsilniejsze, ale zawsze miło się je ogląda. Aż można pozazdrościć! Sprawdźcie nasz ranking TOP10 najpiękniejszych przyjaźni w polskich serialach!

Multimedia

Przyjaźń w polskich serialach

Właściwie w każdym polskim serialu możemy zobaczyć wątek przyjaźni. Nie zawsze musi być on wysunięty na pierwszy plan, i na nim opierać się fabuła, są to też wątki drugoplanowe, ale zawsze przyjemnie się je ogląda. Tych najpiękniejszych przyjaźni w polskich serialach to czasem można nawet pozazdrościć!

W naszych rodzimych produkcjach, każda przyjaźń jest oczywiście inna - może to być relacja osób tej samej płci, ale zdarzają się też przyjaźni damsko-męskie, jak na przykład w "Policjantkach i policjantach".

Nie tylko "Przyjaciele"! Oto nasz ranking seriali o losach paczki przyjaciół!Zobacz więcej

Na pewno silniejsze wydają się te znajomości, które trwają wiele lat, jak Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) z "Na dobre i na złe" czy Magdy (Anna Mucha) i Kingi (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość". Twórcy nie poprzestają jednak tylko na damskich przyjaźniach, jest też kilka przykładów prawdziwych kumpli-mężczyzn.

Zobaczcie nasz ranking 10 przyjaźni z polskich seriali, które według widzów są najpiękniejsze!

Ci bohaterowie tkwili w miłosnych trójkątach. Nieźle pokomplikowali swoje życia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×