Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - te uroczystości zapamiętamy na długo! [GALERIA]

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - która stacja może pochwalić się zapierającymi dech w piersiach ceremoniami zaślubin? Bohaterowie polskich seriali bardzo często stają na ślubnym kobiercu, a widzowie uwielbiają ślubne odcinki! Śluby w polskich serialach bywają spektakularne, ale zdarza się również, że serialowe pary decydują się na bardziej kameralną uroczystość. W obu przypadkach nie brakuje jednak emocji i uniesień. Przeżyjmy więc jeszcze raz najpiękniejsze śluby w polskich serialach!

Multimedia

Śluby w polskich serialach towarzyszą widzom od lat. Uroczystość zaślubin to w końcu szczególny moment w życiu każdego człowieka — nawet fikcyjnego bohatera. Śluby w polskich serialach to jedne z najchętniej oglądanych epizodów. Widzowie uwielbiają śledzić przygotowania i przymiarki. Z wypiekami na twarzach towarzyszą też serialowym ulubieńcom, kiedy ślubują swoim drugim połówkom miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Serialowym bohaterom nie zawsze udaje się jednak dochować tej obietnicy. Zdrady w polskich serialach zdarzają się równie często, co śluby.

Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego. Kalina do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Zdarza się również, że do zaślubin tej samej serialowej pary dochodzi kilkukrotnie. Tak było w przypadku Pawła i Marysi z "Pierwszej miłości" czy Patrycji i Michała z "Przyjaciółek". Ich związki zawsze były burzliwe, ale ostatecznie po wielu perypetiach wypowiadali w końcu słowa przysięgi małżeńskiej. W naszym zestawieniu — najpiękniejsze śluby w polskich serialach — znajdziesz również inne serialowe pary, których dogra do ołtarza była niezwykle kręta i wyboista!

Wszystkie śluby w "Na Wspólnej" [GALERIA]Zobacz więcej

Śluby idealnie sprawdzają się w finałowych odcinkach polskich seriali, w końcu nie ma to, jak happy end. Rozwiązania scenarzystów nie zawsze jednak satysfakcjonują widownie. Pamiętacie potrójny ślub z serialu "Magda M", który ostatecznie okazał się jedynie snem głównej bohaterki? Bajkowe zakończenie serialu "BrzydUla" również nie dało widzom pełnej odpowiedzi — do dziś nie wiemy, czy Ula i Marek zostali małżeństwem.

W galerii znajdziesz nasz subiektywny ranking najpiękniejszych ślubów z polskich seriali. Który z nich jest Twoim ulubionym?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fajny ranking ale... (gość)

    Bardzo brakuje mi tu pięknego sycylijskiego ślubu Agnieszki i Pino z serialu Samo życie.

    30.05.2018 13:36
  • fan (gość)

    A gdzie ślub Igi i Marcina z "O mnie się nie martw"?

    28.04.2018 13:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×