Najpiękniejsze tureckie aktorki. TOP20 piękności z popularnych tureckich seriali! [GALERIA]

Najpiękniejsze tureckie aktorki podbijają świat. Pojawiają się w popularnych serialach, które kochają widzowie nie tylko znad Bosforu. Które aktorki z Turcji najbardziej olśniewają urodą? Zobacz zestawienie 20 piękności z tureckich seriali!

Multimedia

Tureckie aktorki uchodzą za jedne z najpiękniejszych na świecie. Nic dziwnego, bo większość z nich olśniewa urodą. W każdym tureckim serialu pojawiają się bohaterki, w które wcielają się prawdziwe piękności.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Wśród 20 wybranych przez nas pięknych tureckich aktorek znajdują się bohaterki znanych i lubianych w Polsce seriali znad Bosforu. Nie brakuje tych najpopularniejszych - Meryem Uzerli, czyli niezapomnianej sułtanki Hürrem ze "Wspaniałego stulecia" czy Beren Saat, która wcielała się w główne role m.in. w serialach "Grzech Fatmagül" oraz "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". W galerii zobaczycie jednak także te aktorki, które pojawiają się w rolach drugoplanowych. One również odznaczają się przecież wyjątkową urodą.

Zobaczcie TOP20 najpiękniejszych tureckich aktorek. Kolejność jest przypadkowa.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • InGG (gość)

    Kwestia gustu, mnie osobiście Merve Boluğur wydaje się dość przeciętna, może i ładna ale ma coś dziwnego w spojrzeniu, natomiast Farah Zeynep Abdullah bardzo mi się podoba, a w parze z Metin Akdülger jako Muradem IV to dla mnie cudo, najpiękniejsza para ze Wspaniałego Stulecia.

    22.06.2019 22:30
  • R (gość)

    Kobiety ładne ale imiona jak z kosmosu...

    03.03.2019 07:47
  • Iskra (gość)

    Zadziwiające jest to, że wiele z nich ma jasny kolor oczu.

    04.02.2019 00:33
  • ddddddd (gość)

    żadna.

    01.11.2018 21:16
  • Fanka (gość)

    Nikt nie wymienił bardzo popularnego i czarującego aktora Erkana Petekkaya.To prawdziwy mistrz ekranu ,gra bardzo wiarygodnie i potrafi oczarować widza.Jego trudne miłości są inne,pięknie zagrane,jest dystyngowany i ma osobisty czar.Ciągle wracam do jego seriali Son Bahar ,Dila Hanim i Beyaz Gelincik z serialową parą Ceren i Omerem.Ceren gra tu młoda aktorka znana z serialu Meandry uczuć- Dżahide.Jest to opowieść o czterech braciach z bogatego rodu ,który kryje mroczną tajemnicę.Każdy z braci ma odmienny los i dla miłości są gotowi na wszystko,by zdobyć serce ukochanej.Najmłodszy z braci to Alisz potem Mustafa( znany ze Wspaniałego Stulecia) są pełni humoru Serial przypomina Asi :plantacja bawłny ,cytrusów ,potężny Holding,malowniczy krajobraz i kulturowe obyczaje .Zachęcam do oglądania ,nikt do tej pory nie wypowiada się na temat tych seriali,chętnie wymienię opinie.

    19.09.2018 21:16
  • mac (gość)

    Farah Zeynep Abdullah jest pospolita do bólu, İpek Bağrıaçık też nie powala. Leyla Feray i Gülcan Arslan również mi się wydają przeciętne (szczególnie ta ostatnia). W Gizem Karaca też nie ma nic wyjątkowego. Zabrakło natomiast kilku pięknych kobiet, np wsponianej już Cansu Dere, Merve Boluğur, która we WS grała Nurbanu oraz grających w Elif Dilary Yüzer i Gülçin Tunçok. Chętnie zobaczę też w innej roli Melis Cemre Çınar, grającą diaboliczną Arzu.

    23.07.2018 16:13
  • Beta (gość)

    to przeciętna uroda nie można ją porównywać z AHazal która jest dużo mlordoza i ładniejsza Arzu ma bardzo pociągnąć twarz figura ok ale dużo jej brakuje do Hazal

    21.07.2018 06:45
  • Fanka (gość)

    Arzu to przeciętna aktorka,nie ma sensu porównanie z Hazal,która po fali krytyki udała się do Londynu ,by pobrać tam lekcje aktorstwa. To młodziutka aktorka ,odebrała Złotego Motyla za najlepszą komediową aktorkę Wyszedł jej serial komediowy Miłość nie rozumie słów,warto zobaczyć. Przed Hazal wielka przyszłość,dziewczyna się wciąż rozwija .Powodzenia i sukcesów zawodowych !

    20.07.2018 16:38
  • Fanka (gość)

    Nie pojawiają się informacje o partner e Murata,Tuba też nie potwierdziła,wiem że będzie nagrywać film w Tokio na zaproszenie japońskich reżyserów.

    19.07.2018 18:01
  • Xvfz (gość)

    Brakuje mi w tym zestawieniu Hazal Filiz Küçükköse. Piękna kobieta i zdecydowanie wyróżnia się swoją charakterystyczną urodą...

    17.07.2018 12:35
  • ,,,x (gość)

    No i coś wiadomo,co z tym serialem?Kogo wybrali dla M.Y.?

    16.07.2018 09:36
  • Julka (gość)

    No to szkoda, połączenie Murata z Tubą mimo upływu czasu i życiowych - nie zawsze dobrych doświadczeń, mogłoby dać dobry i podobny efekt, jak w "Asi". Gansu absolutnie nie widzę przy nim, może Fahriye Evcen, Neslihan Atagul czy Elcin Sangu. Ktoś ma inne typy :)))?

    07.07.2018 12:33
  • Fanka (gość)

    Nie znalazłam potwierdzenia ,że Tuba się zgodziła .Wiem ,że Murat zagra w nowym serialu ,a jeśli nie zTubą to zaproponują partnerstwo Beren Saat albo Cansu Dere. Beren Daat ogłosiła swój powrót na ekrany jesienią w serialu Dynastia (Kazino)Natomiast pewne już jest ,że Tuba zagra w japońskim serialu.Tokio więc czeka na Tubę.I my czekamy z niecierpliwością na pojawienie się tureckich megagwiazd na ekranach .

    07.07.2018 05:03
  • Klara (gość)

    Podobno, podobno Tuba się zgodziła?! I jeżeli jest to rzeczywiście prawda, to nasuwa się pytanie czy po 10. latach , zarówno Tuba, jak i Murat potrafią zgrać się na tyle, aby powtórzyć sukces Asi??? Może być trudno, tym bardziej, że Imane jest zazdrosna o Murata, podobnie , jak narzeczony o Tubę. W każdym razie, rosyjskojęzyczni fani aktorów są bardzo sceptyczni i nie wierzą, aby to skojarzenie duetu w nowym serialu się powiodło. A my im i...sobie życzmy powodzenia!:))

    06.07.2018 21:58
  • YS (gość)

    Myślę, że nikt nie kwestionuje kunsztu aktorskiego Beren Saat :) Ona ma niekwestionowany talent , ale hasło wywoławcze brzmi : Najpiękniejsze tureckie aktorki (pomijamy więc talent) . Każdy ma nieco inny gust, moim zdaniem Beren jest bardzo ładna,ma ujmujący uśmiech, ale nie uważam jej za piękną...Uwielbiam patrzeć na Tubę, ale jest wielu którzy nie uważają jej za piękną a tym bardziej za zgrabną. Śliczna - moim zdaniem - jest Neslihan Atagul, a niektórym wcale się nie podoba,,,,Tak to jest z upodobaniami. Dla mnie Murat jest facetem, za którym oglądnęłabym się na ulicy, zaś masa dziewczyn mówi :łeeee! Twoja wstępna informacja Fanko o zgodzie Tuby na serial z Muratem, to news pierwszej kategorii. Oby to była prawda!

    03.07.2018 10:01
  • Fanka (gość)

    Teraz przeczytałam na kanaleTureckie seriale i gwiazdy w j. ros.,że Beren Saat podpisała kontrakt na serial p.t. Kazino i aż 3 ekipy pisały dla niej scenariusz i wybrała dopiero ten trzeci ,który zadowolił Mega - Gwiazdę.Rosyjskojęzyczni widzowie dziękowali za piękne zdjęcia aktorki,podziwiają jej uroczy uśmiech,nadzwyczajny talent i urodę ,a my tylko umiemy krytykować.Oglądałam dużo seriali z Beren i muszę stwierdzić,że jest wybitną aktorką ,z nią się nie da nudzić,jej gra wciąga i zachwyca każdego.Wszyscy się cieszą z jej powrotu na ekrany jesienią tak jak wracają Murat i Tuba .Czyżby Tuba wyraziła zgodę na nowy serial?Nie mogę uwierzyć i szukam potwierdzenia.

    30.06.2018 14:11
  • XYZ (gość)

    Doceniam kunszt aktorski Beren, jednak nie uważam jej za wyjątkowo piękną. Minusem jest jest sposób poruszania się i nieładny grymas , który stosuje w niektórych scenach. W Amine Gulse nie widzę nic ładnego, nawet te oczy jakoś mnie nie pociągają. Gansu Dere wysoka tyczka z chudymi nogami, ale aktorka dobra, Meryem Uzerli z kolei ma kołkowate nogi i nie ma w ogóle talii. Fahryie Evcen ma wszystko i urodę i talent, choć Tubie nie dorównuje,bo ona porusza się z gracją, ale szkoda , że jest prawie płaska.

    28.06.2018 22:22
  • Fanka (gość)

    Beren Saat potrafi zachwycić,to wielki talent,gwiazda Turcji z najwyższej półki.Jest piękna,zmysłowa i umie zagrać całą gamę uczuć,a przy tym jest skromna i miła.Seriale z jej udziałem pozostają na długo w pamięci i jest najpiękniejszą Sułtanką.

    28.06.2018 19:44
  • Ania (gość)

    Dla mnie najpiękniejszą Turecką aktorką jest Beren! Uwielbiam jej delikatną,kobiecą urodę. Jej gra aktorska zachwyca,jest delikatna i zmysłowa :)

    28.06.2018 14:38
  • Klara (gość)

    Tuba! Jest klasycznie piękna,zdolna,charyzmatyczna ,ma śliczne dlonie i pięknie się prezentuje u boku wszystkich partnerów; Naslihan,bo oprócz tego,że piękna,zgrabna,zdolna ,to ma śliczne usta i zęby,płacze jak nikt na ekranie; Nurgul,no bo niezwykłe utalentowana ,bardzo urodziwa i najzgrabniejsza z nich wszystkich; Elcin Sangu za eteryczną,delikatną urodę i zdolności,Ozge Gurel,bo bardzo ładna,zdolna i ma talent komediowy,podobnie,jak Demet Ozdemir. Hande Jest i śliczna i uśmiech ma taki sam ,dołeczki na policzkach,jest zgrabna i rozwija się aktorsko.Gansu Dere bardzo dobra aktorsko,natomiast przeciętnej urody. W Arzu nie widzę zbyt wielkiego potencjału ani urody- zęby ma ładne. Amine Gulse ma bardzo pospolite ,wręcz proste rysy,jedynie oczy wyraziste .Ktoś powie, żeby samemu spojrzeć w lustro 😉😉😉,ale skoro jest hasło:Najpiekniejsze....