Najpiększniejsze miłosne piosenki na Walentynki od Tiny Turner!

Miłosne piosenki to znacząca część repertuaru jednej z największych postaci w historii muzyki popularnej, Tiny Turner. Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych, kilkanaście z nich zostało zebranych na płycie pod wymownym tytułem "Love Songs".

Multimedia

Przez ponad 50 lat wielkiej kariery wiele miłosnych piosenek Tiny, od niedawna obywatelki Szwajcarii, stało się nieśmiertelnymi przebojami. Wystarczy wymienić choćby "What's Love Got To Do With It", "Missing You", "Private Dancer", "Two People", "When The Heartache Is Over", czy "Look Me In The Heart". Część z nich to wzruszające ballady, inne mają w sobie drapieżność i potężny ładunek poprockowej energii, spotęgowanej przez mocny, charakterystycznie brzmiący, zachrypnięty głos Tiny Turner. Wspólną cechą 18 piosenek z albumu jest to, że wszystkich wciąż słucha się fantastycznie. Pomimo tego, że niektóre z utworów powstały parę dekad temu. Przykładowo "River Deep Mountain High", którą Anna Mae Bullock, jak naprawdę nazywa się artystka, nagrała z pierwszym mężem, Ike'em Turnerem. Fanów ucieszy też zapewne duet Tiny z Rodem Stewartem w przeróbce utworu Marvina Gaye'a "It Takes Two", który zarejestrowano w 1990 roku. Rok później Amerykanka stała się członkinią Rock And Roll Hall Of Fame.

CZYTAJ TAKŻE: TINA TURNER REZYGNUJE Z AMERYKAŃSKIEGO OBYWATELSTWA [WIDEO] TINA TURNER WYCHODZI ZA MĄŻ!

Album "Love Songs" ukaże się 3 lutego 2014 roku na płycie kompaktowej oraz w formie plików cyfrowych. Czyli nieco ponad tydzień przez Walentynkami. Z całą pewnością album Tiny Turner może być doskonałym prezentem dla ukochanej osoby.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×