Najpopularniejsze pary, które poznały się na planie i połączyła ich miłość. Które znane pary wciąż są razem, a które już nie?

Te znane pary zakochały się w sobie na planie filmowym. Wszyscy pamiętamy historię płomiennego romansu Angeliny Jolie i Brada Pitta - ich miłość rodziła się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Z kolei Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zakochali się w sobie podczas pracy na planie serialu "M jak miłość". Więcej przykładów znajdziecie w galerii - prezentujemy najsłynniejsze pary, których uczucie rodziło się na oczach kamer.

Multimedia

Pary, które poznały się na planie filmowym

Plan zdjęciowy to ponoć najlepsza swatka. Romanse, które zrodziły się na planach filmów i seriali trudno zliczyć. W pracy poznali się m.in. Angelina Jolie i Brad Pitt, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, Ryan Gosling i Eva Mendes, Blake Lively i Ryan Reynolds, Krystian Wieczorek i Maria Szafirska czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

Kogo jeszcze połączyła wspólna praca? Kto zakochał się na planie filmu czy serialu? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz galerię

Poznali się na planie i zaiskrzyło

W galerii prezentujemy historie najsłynniejszych par, które poznały się na planie i są lub były ze sobą w życiu prywatnym. Ich miłość rodziła się na oczach kamer i wielu przypadkach trwa nadal. Które znane pary wciąż są razem, a które już nie? Niektóre związki, jak ten Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej już się rozpadły.

Kulisy tych, burzliwych niekiedy relacji, prezentujemy w galerii. Poznajcie aktorów i aktorki, którzy zakochali się w sobie na planie!

ZOBACZ GALERIĘ

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Bardo bardzo słaby artykulik. 3/4 z tych związków juz jest nieaktualne

    22.04.2017 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×