Najpopularniejsze pary, które poznały się na planie. Ich miłość rodziła się na oczach kamer!

Mnóstwo gwiazdorskich par poznało się w pracy. Wszyscy pamiętamy historię płomiennego romansu Angeliny Jolie i Brada Pitta na planie filmu "Pan i Pani Smith", ale takich przykładów jest znacznie więcej. Oto aktorzy, którzy poznali się na planie filmowym. Sprawdź galerię najsłynniejszych związków, które rodziły się na oczach kamer.

Multimedia

Aktorzy, którzy poznali się na planie

Plan zdjęciowy to ponoć najlepsza swatka. Romanse, które zrodziły się na planach filmów i seriali trudno zliczyć. W pracy poznali się m.in. Angelina Jolie i Brad Pitt, Ryan Gosling i Eva Mendes, Blake Lively i Ryan Reynolds, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Kogo jeszcze połączyła wspólna praca? Kto jeszcze zakochał się na planie filmu czy serialu?

Ślubni rekordziści w polskich serialach! Ci bohaterowie brali ślub kilka razy!Zobacz więcej

Sprawdź galerię najsłynniejszych par, które poznały się na planie i są lub były ze sobą w życiu prywatnym. Ich miłość rodziła się na oczach kamer i wielu przypadkach trwa nadal, ale są też związki, które już się rozpadły. Niektóre w atmosferze skandalu! Szczegóły znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Bardo bardzo słaby artykulik. 3/4 z tych związków juz jest nieaktualne

    22.04.2017 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×