Najpopularniejsze seriale 2018 roku. O tych produkcjach dyskutowaliśmy w sieci najczęściej! [RANKING]

Najpopularniejsze seriale 2018 roku - serwis Reddit zaprezentował ranking najchętniej komentowanych programów i seriali telewizyjnych w 2018 roku. Które produkcje cieszyły się największym zainteresowaniem widzów i internautów? O tych tytułach dyskutowaliśmy w sieci najczęściej!

Multimedia

Najpopularniejsze seriale 2018 roku. Lista najchętniej komentowanych programów i seriali telewizyjnych

"Gra o tron", "Stranger Things", a może "Westworld"? Które seriale budziły w 2018 r. największe zainteresowanie wśród widzów? O jakich tytułach dyskutowaliśmy w sieci najczęściej? Grudzień to gorący okres podsumowań.

Poznaliśmy już m.in. 10 najlepszych seriali 2018 roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Teraz swoją cegiełkę do corocznych podsumowań dorzuca serwis Reddit, który zaprezentował ranking najchętniej komentowanych programów i seriali telewizyjnych w 2018 roku.

10 najlepszych seriali 2018 roku według amerykańskich ekspertów. Są zaskoczenia? [GALERIA]Zobacz więcej

Seriale, o których najczęściej dyskutowano w 2018 roku

Wśród najpopularniejszych seriali, o których najczęściej dyskutowali użytkownicy Reddita w 2018 r. znalazły się takie serialowe hity jak: "Stranger Things" czy "Westworld". Nie zabrakło też "Gry o tron", która mimo braku premierowych odcinków w tym roku, wciąż cieszyła się sporym zainteresowaniem. Warto jednak wspomnieć, że to pierwszy raz od 2011 roku, kiedy "Gra o tron" nie zajęła w tym zestawieniu 1. miejsca.

Jakie produkcje pokonały "Grę o tron"? Sprawdźcie w galerii, o jakich tytułach dyskutowaliśmy w sieci najczęściej!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×