Najpopularniejsze seriale 2020 w sieci. Netflix, tureckie seriale i "BrzudUla 2" dominują! Zobacz zestawienie [TOP10]

Każdego roku, mniej więcej o tej porze, Google publikuje zestawienie fraz, które najczęściej wyszukiwali użytkownicy w czasie mijającego roku. Na tej podstawie publikujemy ranking 10 najpopularniejszych seriali w sieci. Co poza tureckimi serialami i nową odsłoną serialu "BrzydUla" zainteresowało internautów najbardziej w 2020 roku?

Multimedia

TOP10 najpopularniejszych seriali 2020 w sieci

Z okazji końca roku, Google przygotował zestawienie najczęściej wyszukiwanych seriali 2020. Mimo że mijający rok był czasem stosunkowo trudnym, to jednak nadzwyczajne warunki, z którymi musieliśmy sobie poradzić, sprzyjały poszerzaniu swoich serialowych horyzontów oraz wyszukiwaniu nowych produkcji w Internecie, aby jakość zająć czas, który dla bezpieczeństwa swojego i innych spędzaliśmy w domach.

Polski serial hitem HBO GO w 2020 roku! "Gra o tron" daleko w tyle [TOP 10]Zobacz więcej

W tym roku zdecydowanie prym wiodły produkcje dostępne na platformie Netflix, ponieważ w tegorocznym zestawieniu okupują aż cztery z dziesięciu najwyższych pozycji. W stosunku do rankingu z 2019 roku, tylko dwie produkcje zachowały swoje miejsce wśród 10 najczęściej wyszukiwanych seriali.

TOP 10 najchętniej oglądanych seriali w Polsce! Oto największe hityZobacz więcej

W 2020 roku Polacy szukali w Internecie informacji dotyczących zarówno rodzimych produkcji, jak i seriali zagranicznych. Jeśli jesteś ciekawy, które cieszyły się największym zainteresowaniem, bądź szukasz inspiracji, co obejrzeć w długie, zimowe wieczory, koniecznie zobacz ranking najpopularniejszych seriali w sieci w 2020 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×