Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 30 tureckich seriali, które trzeba obejrzeć!

Najpopularniejsze tureckie seriale można oglądać w polskiej telewizji. Głośne produkcje znad Bosforu już od wielu lat sprawiają, że Polacy gromadzą się przed telewizorami i oglądają kolejne perypetie swoich ulubionych bohaterów. Przedstawiamy Wam zestawienie 30 najpopularniejszych tureckich seriali! Znacie wszystkie te seriale? Sprawdźcie!

Multimedia

NAJPOPULARNIEJSZE TURECKIE SERIALE

Tureckie seriale to już prawdziwa potęga polskiej telewizji, ale również swoisty popkulturowy fenomen. Nie dość, że kolejne tytuły z nad Bosforu oglądają w telewizji miliony widzów, to jeszcze tureckie produkcje coraz większą popularnością cieszą się także w sieci. Kolejne grupy fanów, którzy sami tłumaczą seriale, są na to największym dowodem.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizjiZobacz więcej

Nie dziwimy się. Tureckie seriale to swoiste paradoksy; z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. Widzowie nie mogli się nie zakochać w takim połączeniu.

W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia", gdzie widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

Hande Erçel to prawdziwa piękność! Była Miss Turcji zachwyca urodą!Zobacz więcej

Teraz w licznych telewizjach jest coraz więcej tureckich seriali. Niektóre z nich są lepsze, inne gorsze, ale polscy widzowie i tak je kochają. Oto 30 najpopularniejszych w Polsce tureckich seriali. Możecie ich wszystkich nie znać, ale prosimy was, nie nazywajcie się wówczas fanami tureckich seriali! To absolutny niezbędnik. Te tytuły zwyczajnie trzeba znać, bo to najpopularniejsze tureckie seriale w Polsce.

Brakuje wam w tym zestawieniu jakiegoś tytułu? Coś byście dodali od siebie? Dajcie znać!

TOP 30 TURECKICH SERIALI

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Tam w tych filmach to w każdym jednym jest ten sam scenariusz Falki z olejem i wymiocinami.

    30.08.2022 18:13
  • Gosc (gość)

    Wszystkie, ale to wszystkie te gówna lecą na jedno kopyto. Bogaty zakochuje się w biednej itd itd i w kółko to samo. No ile można oglądać tego badziewia. Na wymioty się zbiera.

    30.08.2022 18:08
  • Maria, Ewa (gość)

    Czekamy na 2 Sezon serialu "Sol Yanim/Moja Lewa Strona". Super para (duet) Tolga Mendi (Selim) i Ozge Yagiz (Serra). 💖💖💖 Lub Inny serial w wykonaniu tej pary aktorów 💖💖💖. Są piękni i tak naturalni po prostu niesamowici 🍀💖🍀💖 🍀💖 " c'est la " 😍 😍😍.

    05.07.2022 11:17
  • Joanna (gość)

    Śliczne są seriale tureckie

    15.05.2022 18:06
  • adam (gość)

    https://pl-pl.facebook.com/groups/turcjaserialowehityifilmy/ super grupa duzo seriali tureckich , najnowszych z tłumaczeniamin są i tez seriale z netfixa za darmo

    07.02.2022 10:54
  • Magda (gość)

    turcja- serialowe hity i filmy stronka na FB duża ilość seriali tłumaczonych

    06.02.2022 14:28
  • moja (gość) (gość)

    Brakuje Hercai ( Nieobliczalni). Piękna opowieść o miłości zrodzonej z zemsty

    26.01.2022 06:55
  • Krystyna Kosciuk (gość)

    Uwielbiam filmy tureckie są rewolucyjne, kocham je oglądałam by je na okrągło.

    22.01.2022 19:35
  • stana (gość)

    dosyć mam tych seriali ,przemoc i nieodpowiednie zdarzenia w filmach tych tureckich serialach ;mordersto za morderstwem co z tego ,że są wątki miłosne ..../ mam nadzieję ,że nie wszyscy tureccy scenarzyści już więcej takiej przemocy nie napiszą ,dziękuję za rozdarte moje serce ....?

    13.01.2022 15:03
  • stana (gość)

    dosyć mam tych seriali ,przemoc i nieodpowiednie zdarzenia w filmach tych tureckich serialach ;mordersto za morderstwem co z tego ,że są wątki miłosne ..../ mam nadzieję ,że nie wszyscy tureccy scenarzyści już więcej takiej przemocy nie napiszą ,dziękuję za rozdarte moje serce ....?

    13.01.2022 15:02
  • mm5 (gość)

    Brakuje " Narzeczonej ze Stambułu".

    31.12.2021 16:07
  • Rita (gość)

    Dlaczego nie powtarzają w soboty odcinków tureckich miłość i przeznaczenie

    23.12.2021 15:58
  • Yola60 (gość)

    Oglądam czasami i wyłania się obraz dziwnego państwa bezprawia bezradności policji...bajki bajki chyba że tak jest naprawdę więc pokazywanie pięknych widoków na Bosfor to za malo

    24.11.2021 17:52
  • Gość (gość)

    B.mi się podobają tureckie seriale.Obsada aktorów SUPER!

    06.11.2021 18:11
  • Grazka (gość)

    A mnie się bardzo podobają tureckie seriale oby było ich więcej

    05.11.2021 15:21
  • Gabi (gość)

    Przepiękny turecki serial to „Kara sevda”- wieczna miłość. Cudowny! Piękni aktorzy, piekne widoki, super ujęcia, muzyka i scenariusz 👍 polecam

    01.10.2021 15:49
  • wanda (gość)

    Ja szukam dalszych odcinków promyka nadziei 165 i 166, 167 i 168 i jest poblokowane-dlaczego nie można obejrzeć. Proszę o dostęp do tych odcinków

    22.08.2021 13:07
  • Ursula (gość)

    Gdzie moge obejrzec Emanet po polsku

    10.08.2021 18:51
  • Gosc (gość)

    Tureckie seriale najgorszy szajs jaki moze byc emitowany w tv polskiej.intrygi dramaty albo sama sielanka.w depresje mozna wpasc przez te filmy tureckie albo jeszcze gorzej.masakra

    06.08.2021 15:27
  • Grażka (gość)

    Polecam Cukur\ Dół najlepszy Turecki serial!!!

    07.07.2021 13:39
NowszeStarsze