Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 30 tureckich seriali, które trzeba obejrzeć! [RANKING]

Najpopularniejsze tureckie seriale można oglądać w polskiej telewizji. Głośne produkcje znad Bosforu już od wielu lat sprawiają, że Polacy gromadzą się przed telewizorami i oglądają kolejne perypetie swoich ulubionych bohaterów. Przedstawiamy Wam zestawienie 30 najpopularniejszych tureckich seriali! Znacie wszystkie te seriale?

Multimedia

NAJPOPULARNIEJSZE TURECKIE SERIALE

Tureckie seriale to już prawdziwa potęga polskiej telewizji, ale również swoisty popkulturowy fenomen. Nie dość, że kolejne tytuły z nad Bosforu oglądają w telewizji miliony widzów, to jeszcze tureckie produkcje coraz większą popularnością cieszą się także w sieci. Kolejne grupy fanów, którzy sami tłumaczą seriale, są na to największym dowodem.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizjiZobacz więcej

Nie dziwimy się. Tureckie seriale to swoiste paradoksy; z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. Widzowie nie mogli się nie zakochać w takim połączeniu.

W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia", gdzie widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę! Jej uroda zachwyca!Zobacz więcej

Teraz w licznych telewizjach jest coraz więcej tureckich seriali. Niektóre z nich są lepsze, inne gorsze, ale polscy widzowie i tak je kochają. Oto 30 najpopularniejszych w Polsce tureckich seriali. Możecie ich wszystkich nie znać, ale prosimy was, nie nazywajcie się wówczas fanami tureckich seriali! To absolutny niezbędnik. Te tytuły zwyczajnie trzeba znać, bo to najpopularniejsze tureckie seriale w Polsce.

Brakuje wam w tym zestawieniu jakiegoś tytułu? Coś byście dodali od siebie? Dajcie znać!

TOP 30 TURECKICH SERIALI

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jawien ula (gość)

    serialomania turecka kocham seriale tureckie jawiwn u

    03.03.2021 18:24
  • gość (gość)

    serial dziedzictwo można oglądać na fb na stronie (Seriale z różnych stron świata)

    22.02.2021 23:49
  • Gość (gość)

    A oglądał ktoś serial "dziedzictwo"? Gdzie można znaleźć go w wersji z napisami polskimi?

    15.02.2021 18:42
  • elżbieta (gość)

    rozlazłe i dłużące sceny !! wiecznie podglądają się nawzajem, podsłuchują i prowadzą monologi !! ogólnie dno

    15.02.2021 16:59
  • ... (gość)

    Przemoc naprawdę istnieje, nie rozumiem jak można być takim naiwniakiem, że myśli, że ludzie są dobrzy i wspaniali na świecie.

    11.02.2021 13:00
  • Daniela (gość)

    W każdym serialu jest coś z prawdy, w tureckich też. W serialach chciał nie chciał przebija się kultura danego kraju... Jak trzeba mieć zorany mózg żeby wymyślać takie przemocowe historie... WYMYŚLAĆ? A możne takie nieprawości to u nich chleb powszedni, a wszystko należy ukrywać przed ukochaną/ukochanym i policją?? Kłamstwo na kłamstwie, kłamstwem poganiane. W imię "dobroci serca".

    10.02.2021 12:27
  • fanka (gość)

    serial Karadayi, obejrzałam w necie, jest super !

    02.02.2021 16:58
  • Mazowsze (gość)

    Rozdarta serca był fajny ale zmieniali zmieniali emisję dni godzin aż skończyli i nie dokonczyli

    08.01.2021 22:59
  • Meandry uczuc (gość)

    Najlepszy serial to meandry uczuć wspaniały

    29.12.2020 21:07
  • STANA (gość)

    JUŻ DOSYĆ TEJ PRZEMOCY W WASZYCH TURECKICH FILMACH ,POKAZUJECIE JAKIM NARODEM JESTEŚCIE ...!

    23.10.2020 16:59
  • jola (gość)

    chetnie obejrze dalsze odcinki rannnego ptaszka

    23.09.2020 21:08
  • ANNA (gość)

    Przysięga serial przepięknie zagrany przez aktorów pokazujący swoją miłość ,złość , zmarnowana 3 część ,Przysięga to Emir i Ozge piękna para aktorów , która z słabego scenariusza wydobyła cały urok .Brakuje mi tej aktorki w 3 części , dlatego nie oglądam filmu .Ratunek dla filmu to powrót Ozge może być ze śpiączki , z utraty pamięci ,itp .Nie da się oglądać przynajmniej dla mnie .,Kiedyś czekałam na każdy odcinek tłumaczony na facebooku , teraz te odcinki co są przepięknie tłumaczone nie oglądam .

    15.09.2020 18:26
  • Natalia (gość)

    kolejne odcinki "wymarzona miłość" można obejrzeć ( tylko że z napisami) na fb - zakątek tureckich seriali :)

    24.07.2020 21:17
  • Dziękuję (gość)

    Poproszę o serial słodka zemsta

    05.07.2020 17:40
  • Dana (gość)

    Pytam czy kiedyś skończą się te badziewia typu Eli,Wieczna miłość,Przysięga.. Bezmózgi nie do wytrzymania.. Nie twierdzę że wszystkie są złe,ale akurat te niekończąca się tragedia...

    15.04.2020 17:31
  • Aga (gość)

    Opinię tureckich seriali psują Elif, Przysięga, Więzień miłości to po prostu nędza. Są bardzo dobre seriale tureckie ale do obejrzenia na polskim Fb np. Turcja Polish Fans lub w wersjach rosyjskich mają dużo kanałów i wszystkie serie, wpisać w google i łatwy dostęp nie trzeba się logować. Obecnie świetny serial Córka ambasadora, Mój dom ze starszych ; Cena miłości, Zakazana miłość, Zapach truskawek, Asi, Gdybym był chmurą , Grzech Fatmagul, Miłosierdzie, Cukur . Jest ich sporo, każdy coś znajdzie. Obecnie leci na ZOOM Narzeczona ze Stambułu -dobry .

    09.04.2020 10:21
  • skrzat (gość)

    Dokończenie serialu z Canem i Sanem poproszę

    07.04.2020 23:01
  • koko (gość)

    Turcja wypycha nie tylko imigrantów , wypycha także filmy dla półmuzgów.

    19.03.2020 14:57
  • koko (gość)

    Niec wiem kto kupił do Pol;ski te tureckie beznadziejne pseudo-filmy ale dla mnie powinien dawno siedzieć za defraudacje publicznych pieniędzy i za tumanizacę ludzi . Czemu nie słychać o tych filmach przy rozdawaniu Oscarów.

    19.03.2020 14:51
  • koko (gość)

    Trzeba mieć gówno zamiast mózgu żeby to uznać za film