Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP20 największych gwiazd tureckich telenowel [GALERIA]

Aktorzy z tureckich seriali kradną serca kobietom z coraz większej ilości krajów na świecie. Polki także ich już pokochały. Którzy aktorzy znani z tureckich telenowel są najprzystojniejsi? Oto nasz TOP20 przystojniaków znad Bosforu. Są wśród nich Wasi ulubieńcy, na widok których serce bije szybciej?

Multimedia

Tureckie seriale cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno w Turcji, jak i w Północnej Afryce, na Bałkanach oraz - oczywiście - w Polsce. Wciąż pamiętamy tureckie hity, które sprawiły, że przed telewizorami zasiadały tysiące widzów. Tak było m.in. przy okazji seriali "Wspaniałe stulecie", "Tylko tobą" czy "Tysiąc i jedna noc".

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

W tureckich telenowelach najważniejsi są bohaterowie i historia, która ich dotyczy. Niemal w każdej produkcji pojawia się para zakochanych, a odtwórcy głównych ról stają się ulubieńcami widzów. Obok pięknych aktorek pojawiają się niezwykle przystojni aktorzy. Mężczyźni postawni, wysocy, z uwodzicielskim spojrzeniem. Na ich widok niemal każdej kobiecie szybciej bije serce!

Nic dziwnego, bo aktorzy z tureckich seriali to często także modele. Biorą udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych popularnych marek odzieżowych czy innych produktów, często luksusowych. Wśród najpopularniejszych są m.in. Murat Yıldırım ("Cena miłości", "Królowa jednej nocy"), Kıvanç Tatlıtuğ ("Imperium miłości, "Meandry uczuć"), Engin Akyürek ("Grzech Fatmagul") czy Burak Özcivit ("Kara Sevda").

Tureckie aktorki, które zachwycają urodą. Wiele z nich zdobyło tytuł Miss Turcji!Zobacz więcej

Który z tureckich aktorów jest najprzystojniejszy? W galerii możecie zobaczyć nasz subiektywny ranking 20 tureckich aktorów, których widok przyprawia o dreszczyk emocji.. Są wśród nich wasi ulubieńcy?

Zobacz galerię

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? Zobacz więcej

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Domi 🙈 (gość)

    Kerem Bürsin numer 1. 💕❤️😍🔥🔥 Którego tu nie ma. 😢🤯😠🤬

    30.06.2021 12:49
  • Gokberk Demirci najprzystojniejszy i świetny aktor (gość)

    Przystojny świetny aktor

    28.06.2021 13:29
  • Gokberk Demirci najprzystojniejszy i świetny aktor (gość)

    Przystojny świetny aktor

    28.06.2021 13:28
  • Hela (gość)

    Gokberk Demirci uwielbiam cudowny

    28.06.2021 12:04
  • Dora (gość)

    Na pierwszym miejscu to gwiazdor kina tureckiego Kivanc, Tatlitung

    26.05.2021 12:14
  • Gość (gość)

    Kıvanç tatlıtuğ to najprzystojnieszy i najzdolniejszy turecki aktor.

    19.04.2021 01:34
  • Edyta (gość)

    Moim ulubiencem jest prz

    02.02.2021 00:08
  • ewa /gość/ (gość)

    Zdecydowanie Bariś Arduc /Miłość na wynajem/ już kilka razy był w gronie 100 najpiękniejszych twarzy na świecie a Cana tam nie było.

    04.09.2020 19:21
  • Sare/ (gość)

    Erkan to starocie Can Y. cudem świata

    24.08.2020 15:56
  • Maria. (gość)

    Erkan,to najpiękniejszy mężczyzna świata .... Cieplutkie pozdrowienia ...

    28.07.2020 23:29
  • inka (gość)

    Baris Arduc nie grał Elcin Sangu... ktoś chyba nie wie o czym pisze... Baris grał w ,,Miłość na wynajem'' rolę Omera, a towarzyszyła mu Elcin Sangu jako Defne :)

    24.06.2020 13:47
  • Zdzinka (gość)

    Bardzo dobrze ze nie ma Cana Yamana. Wszędzie tylko on. Jest conajmniej 50 przystojniejszych i zdolniejszych aktorów tureckich.

    23.06.2020 20:03
  • KAG (gość)

    Nie chcę nawet wiedzieć kto robił opisy pod zdjęciami. Barış Arduç grał Elçina Sangu w "Miłości na wynajem"???? Naprawdę? Ja zawsze myślałam, że grał z Elçin Sangu głównych bohaterów w Kiralıku, a jego bohater miał na imię Őmer... Pomijając te bzdury w opisie Barıs jest bardzo przystojnym i charyzmatycznym mężczyzną. Widać to także w rewelacyjnym Kuzgunie.

    23.06.2020 13:22
  • Asia (gość)

    Bez Can Yaman to nie ranking

    23.06.2020 09:46
  • tykoghj (gość)

    Can Yaman

    23.06.2020 09:44
  • Mirka (gość)

    Oczywiście Can Yaman, którego tu brak

    23.06.2020 09:34
  • Niko (gość)

    Beznadziejny ten ranking bo nie ma Can Yaman

    22.06.2020 23:14
  • Kasiata (gość)

    Tak brakuje, 2 mega ciach Yusufa Cima z zapachu truskawek i Cana Yamana z rannego ptaszka!!!

    22.06.2020 21:26
  • Gaba (gość)

    3 miejsce Barisa to zdecydowanie za nisko. Powinien być na 1 miejscu. Team Baris Arduc.

    22.06.2020 18:42
  • Ewcia (gość)

    Najprzystojniejszym aktorem tureckim i najprzystojniejszym facetem na świecie który robi karierę w w tej chwili na całym świecie jest Can Yaman znany u nas z Wymarzonej miłości inaczej Rannego ptaszka chyba ktoś zazdrości go tu nie zamieścił . Wszyscy tu mogą mu buty czyścić