Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP20 największych gwiazd tureckich telenowel [GALERIA]

Aktorzy z tureckich seriali kradną serca kobietom z coraz większej ilości krajów na świecie. Polki także ich już pokochały. Którzy aktorzy znani z tureckich telenowel są najprzystojniejsi? Oto nasz TOP20 przystojniaków znad Bosforu. Są wśród nich Wasi ulubieńcy, na widok których serce bije szybciej?

Multimedia

Tureckie seriale cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno w Turcji, jak i w Północnej Afryce, na Bałkanach oraz - oczywiście - w Polsce. Wciąż pamiętamy tureckie hity, które sprawiły, że przed telewizorami zasiadały tysiące widzów. Tak było m.in. przy okazji seriali "Wspaniałe stulecie", "Tylko tobą" czy "Tysiąc i jedna noc".

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

W tureckich telenowelach najważniejsi są bohaterowie i historia, która ich dotyczy. Niemal w każdej produkcji pojawia się para zakochanych, a odtwórcy głównych ról stają się ulubieńcami widzów. Obok pięknych aktorek pojawiają się niezwykle przystojni aktorzy. Mężczyźni postawni, wysocy, z uwodzicielskim spojrzeniem. Na ich widok niemal każdej kobiecie szybciej bije serce!

Nic dziwnego, bo aktorzy z tureckich seriali to często także modele. Biorą udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych popularnych marek odzieżowych czy innych produktów, często luksusowych. Wśród najpopularniejszych są m.in. Murat Yıldırım ("Cena miłości", "Królowa jednej nocy"), Kıvanç Tatlıtuğ ("Imperium miłości, "Meandry uczuć"), Engin Akyürek ("Grzech Fatmagul") czy Burak Özcivit ("Kara Sevda").

Najpiękniejsze aktorki z tureckich telenowel. Która skradła Wasze serca? [GALERIA]Zobacz więcej

Który z tureckich aktorów jest najprzystojniejszy? W galerii możecie zobaczyć nasz subiektywny ranking 20 tureckich aktorów, których widok przyprawia o dreszczyk emocji.. Są wśród nich wasi ulubieńcy?

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka 2 (gość)

    Właśnie gdzie jest Can Yaman? Dlaczego go pomineli?

    17.07.2019 17:17
  • Fanka 2 (gość)

    Właśnie gdzie jest Can Yaman? Dlaczego go pomineli?

    17.07.2019 17:17
  • Młody (gość)

    DałbymKazdemu!

    14.06.2019 15:06
  • SeWi (gość)

    Ercan Meric Najprzystojniejszy

    14.06.2019 07:29
  • Do "Scytii" (gość)

    A co to za furia?!Po co? A widziałaś choć jeden film z tym aktorem?Ja się zabrałam za "Cesarzową" i obiektywnie mowię, ze film dobry, ale to zupełnie nie moje klimaty i aktor zewnętrznie mi nie odpowiada, ale potworem nie jest., ale Murat Yildirim dystansuje wyglądem wszystkich skośnookich których tak lubisz, Murat NIE MA wąsów .

    23.05.2019 09:49
  • Do "Nie wiem" (gość)

    Zapewniam, że z Burakiem Ozcivitem byłoby o czym porozmawiać 🙂

    23.05.2019 09:40
  • Hala (gość)

    Zawsze Murat Yildirim, Erkan Meric, Baris Arduc😀

    23.05.2019 09:38
  • Dana (gość)

    Dla mnie najprzystojniejszy i najlepszym aktorem jest Engin Akyurek . Spodobał mi się w roli Kerima w "Grzechu Fatmagul " . Dzięki tej roli pokochały go kobiety na całym świecie . Proponowałabym powtórkę tego serialu w TV . Jest to piękny serial . Proponuję również zakupić jeszcze serial z jego udziałem , gdzie gra policjanta . Jest to seriał " KARA PARA ASK " ( Brudne pieniądze i miłość ). Serial jest bardzo ciekawy i ma wartką akcję . Engin w roli policjanta Omera jet świetny .

    11.05.2019 17:03
  • wielbicielka (gość)

    Najpiękniejszym aktorem na świecie jest Erkan Meric. To jest cud. Już nie ma więcej słów by to wyrazić. Pozdrawiam go serdecznie.

    14.04.2019 11:45
  • Nie wiem (gość)

    Mi sie podoba aktor grajacy Emira w wiecznej milosci. No i burak o. Oczywiście vhociaz ten drugi jak dla mnie nie wydaje sie ciekawy wewnętrznie, nie wiem czy miałabym z nim o czym porozmawiać. No i pytam sie czy selim ze wdpanialego stulecia przystojny??? Nieeeee...

    12.04.2019 08:43
  • Szalom alejkum (gość)

    Co to za wprowadzanie multi-kulti tylnymi drzwiami?

    11.04.2019 04:08
  • Zosia (gość)

    Niemal jest fajny facet i fajnie gra

    08.04.2019 17:47
  • Zenek (gość)

    Pani Scytia, ślubna pamiątka omal się nie udlawila pierogiem jak jej przeczytałem charaterystykę paniną napisaną o aktorze Yildirimie. Jako chłop też chciałbym taki być. Coś pani dziwnie patrzy, no i on NIE MA WĄSÓW. No Azjaci, to nam z żoną wcale się nie podobają.

    31.03.2019 09:31
  • Klara (gość)

    Boran, łeee tam. Engin ma nos większy od Murata, Erkan Pettekaya jeszcze większy. IKsy mają Engin i Burak Deniz, ponadto Engin zarostem maskuje najprawdopodobniej zajęczą wargę. Ale wszyscy oni są przystojni, świetni jako aktorzy. Dla mnie niezmiennie czołówka , to Murat , Erkan Meric na równi z Barisem Arducem. Gdy przeczytałam wypowiedź P. Scytii o "psich oczach....", zdębiałam i ręce mi opadły. To nie tylko moja opinia, on , jak słusznie kiedyś napisano , to"macho o smutnych oczach", oczach, które mówią. Kiedyś słyszałam z nim wywiad, podczas którego zapytano Murata, jak on to robi, że nie musi nic mówić , odpowiedział :"NIc, wczuwam się w rolę i próbuję popatrzeć tak od serca". Nie skreślam a priori aktora, który mi się nie podoba zewnętrznie, bo mogę wiele stracić. Co do Cesarzowej Ki, nie są to moje klimaty, jak cały Daleki Wschód, no i faceci stamtąd w ogóle mnie nie kręcą, jednak brzydko pisac o nich nie będę.

    30.03.2019 17:26
  • Kasia (gość)

    Kivanch Tatlitng na 1 miejscu u mnie,, na 2 miejscu Erkan Meriç

    06.03.2019 13:24
  • Edyś (gość)

    A gdzie Can Yaman z Porannego Ptaszka ????

    01.03.2019 15:54
  • Scytia (gość)

    a gdzie podział się piękny Boran z Sili? Gdzie jest BORAN?? Turcy są jednak piękni.Włosy , oczy, rysy twarzy, karnacja smagła. nie bladzi i wyprani z rzęs i włosów, zimni, jak Anglosasi. Treści tureckie są czasami naiwne, ale są mi bliskie sercu, tak jak cały malowniczy Wschód.

    28.02.2019 19:39
  • Scytia (gość)

    I pofolguję sobie... brzydal ,ten z którym nie oglądam żadnych filmów, bo nie mogę patrzeć na te psie oczka setera, wąsy pod nosem, podobne do Hitlera, niekształtny, duży, nochal, suchą gębę, i suchą, przygarbioną figurę w kształcie S.to właśnie ów Murat Yildirim.(jednak każda potwora znajdzie swego amatora) Najpiękniejszy jest Engin - Kerim,(Grzech F.) oraz Burak - Murat(Igraszki M) trzeci Burak - Bali Bey z WS.oraz zapomniani tu bohaterowie z Nadziei i Miłości. . Blondynów nie lubię. Ale chociaż to plejada gwiazd, często bardzo pięknych, o niesamowitych oczach jak Kerim, czy Mert o niesamowitych rzęsach, nikt nie zastąpi mi Tal Tala. Dla Zakochanej odpowiem - trzeba sobie samej nagrać film, prosto z Vod jak ja to zrobiłam. Zajęło mi to ponad 30 dni pracy, ale czego się nie robi z miłości.Zatem mam Cesarzową Ki - 67 odcinków i zawsze mogę się nią delektować, oczywiście przede wszystkim, chodzi o Tal Tala.Ten niesamowity człowiek skradł moje serce na zawsze. Niestety, nie ma tych seriali w Polsce do kupienia.Najpierw nagrywa się serial z Vod, , odcinek po odcinku, do dokumentów, na dysku C, lub D...potem konwertuje się dany odcinek w specjalnym do tego programie,Freemake Video Converter, na moje video, potem przenosi się na Window Movie Maker 6.0 , trzy odcinki mieszczące się akurat na płycie DVD o pojemności 120 minut , ( każdy odcinek po około 42 minuty- mieści się o dziwo w 120 minutach) robi publish do komputera, daje odpowiednią nazwę , a na koniec nagrywa na DVD. Nagranie z internetu zajmuje mniej czasu niż odcinek, około pół godziny, converter bierze około 90 minut, WMM około czterech godzin, nagranie na DVD na średniej prędkości też około 5 godzin. Ja tego dokonałam z zeszytem w ręku , odhaczając każdą czynność odcinek po odcinku. Powodzenia każdemu życzę.

    28.02.2019 19:19
  • kobieta (gość)

    dwóch pierwszych

    25.02.2019 11:05
  • #mysza# (gość)

    Jeszcze do bardzo przystojnych aktorów dodałbym Berka Atan , który grał w serialu Łzy Cennet , fajny film trochę można to ocenić " samo życie " aktorzy też doborowi szkoda że się skończył.

    23.02.2019 19:04
NowszeStarsze