Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP20 największych gwiazd tureckich telenowel [GALERIA]

Aktorzy z tureckich seriali kradną serca kobietom z coraz większej ilości krajów na świecie. Polki także ich już pokochały. Którzy aktorzy znani z tureckich telenowel są najprzystojniejsi? Oto nasz TOP20 przystojniaków znad Bosforu. Są wśród nich Wasi ulubieńcy, na widok których serce bije szybciej?

Multimedia

Tureckie seriale cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno w Turcji, jak i w Północnej Afryce, na Bałkanach oraz - oczywiście - w Polsce. Wciąż pamiętamy tureckie hity, które sprawiły, że przed telewizorami zasiadały tysiące widzów. Tak było m.in. przy okazji seriali "Wspaniałe stulecie", "Tylko tobą" czy "Tysiąc i jedna noc".

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

W tureckich telenowelach najważniejsi są bohaterowie i historia, która ich dotyczy. Niemal w każdej produkcji pojawia się para zakochanych, a odtwórcy głównych ról stają się ulubieńcami widzów. Obok pięknych aktorek pojawiają się niezwykle przystojni aktorzy. Mężczyźni postawni, wysocy, z uwodzicielskim spojrzeniem. Na ich widok niemal każdej kobiecie szybciej bije serce!

Nic dziwnego, bo aktorzy z tureckich seriali to często także modele. Biorą udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych popularnych marek odzieżowych czy innych produktów, często luksusowych. Wśród najpopularniejszych są m.in. Murat Yıldırım ("Cena miłości", "Królowa jednej nocy"), Kıvanç Tatlıtuğ ("Imperium miłości, "Meandry uczuć"), Engin Akyürek ("Grzech Fatmagul") czy Burak Özcivit ("Kara Sevda").

Najpiękniejsze aktorki z tureckich telenowel. Która skradła Wasze serca? [GALERIA]Zobacz więcej

Który z tureckich aktorów jest najprzystojniejszy? W galerii możecie zobaczyć nasz subiektywny ranking 20 tureckich aktorów, których widok przyprawia o dreszczyk emocji.. Są wśród nich wasi ulubieńcy?

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Ve Rona (gość)

    Nie przesadzaj Halinko, jest wielu aktorów przystojniejszych od Cana i wiele kobiet, które tak uważają.

    01.01.2020 13:39
  • Halinka (gość)

    Pytam się... Gdzie Can Yaman z erkenci kus? To Can jest najlepszym i najprzystojniejszym aktorem tureckim i chyba nie tylko... ❤️

    27.12.2019 00:39
  • Też M. (gość)

    Erkan tylko jako Erkan jest nr 1, ale jako Omer to prawdziwy dramat, skrzywdzono go tak kiepską rolą w tak słabym serialu, ten aktor zasługuje na lepsze, ciekawsze role.

    18.12.2019 17:53
  • M (gość)

    Erkan jest numer 1.

    14.12.2019 14:39
  • Truskawka (gość)

    Mnie podoba się Yusuf Cim, pięknie się uśmiecha i wyraża emocje oczami. Mam wrażenie, że to bardzo pozytywny wesoły młody człowiek.

    04.12.2019 22:33
  • Wojak 5 (gość)

    Hej młody kolego nie bądź taki rozrzutny. bo do brania jest wielu chętnych................

    27.11.2019 10:16
  • gosc (gość)

    Ja stawiam na Cana Yamana

    23.11.2019 18:17
  • Karolcia (gość)

    Według mnie najprzystojniejsi to Tolgahan Sayisman, Kerem Bursin, Bugra Gulsoy, Murat Yildirim, Can Yaman, Engin Akuyrek, Birand Tunca, Burak Deniz, Berk Atan

    16.11.2019 15:45
  • Scytia (gość)

    Zenek, twoja sprawa kim chciałbyś być. Mnie się twój kochaś, Murat Y. nie podoba.Brzydka gęba , połamany nos i psie spojrzenie. Ech... dziwnie to ty patrzysz, ale jak powiedzenie głosi, każda potwora znajdzie swego amatora.I na prawdę ..czy to ma mnie wzruszać, że się małżonkom nie podobają Azjaci? W Azji leżą też Indie. Pierogiem można się zadławić.

    28.10.2019 12:37
  • Scytia (gość)

    Do przeciwnika Scytii (tak się wdzięcznie podpisała )- twój Murat Yildirim chwilami jest piękny jak Hitler z wąsem (cień pod garbatym nosem i brak żyletki daje efekt) po długiej głodówce.Daleko mu do niektórych "skośnookich". Chłopisko nudne, zmarkotniałe na niedogolonym, suchym pysku.Oczy psa setera. Figura S. Nie dbam czy Cesarzowa Ki to są twoje klimaty, a ów jeden film (królowa jednej nocy) z twoim":bóstwem" nie obejrzałam do końca właśnie za względu na tego chłopa i kosmicznie idiotyczną treść. Tam podobał mi się tylko Mert (czy Myrt) .Walka o goowno , czyli o gustach się nie dyskutuje, ale i nie pieje z zachwytu, starając się wywrzeć presję na innych. Mnie się niejaki Murat Y. WYBITNIE NIE PODOBA . Zmień to...Powodzenia, ślepa Gienia. Co do tureckich aktorów - w większości są to piękni mężczyźni. To samo aktorki. Hahaha lubię kolory czarny i czerwony, hahaha a ty? Może się pobijemy, jaki kolor jest najpiękniejszy? Nie jest to z mojej strony furia, podobnie, jak zapewne furii ty nie wykazałaś w mowie obronnej swojego klienta, ale nakłanianie mnie do oglądania filmu z nim zakrawa na działanie świętej inkwizycji.Albo kochasz pana, albo będziesz kołem łamana.

    28.10.2019 12:20
  • wiesia (gość)

    Erkan Meric jest najlepszy ,jego spojrzenie i tajemniczy usmiech rozpala serce ,kazda emocje mozna odczytac z jego twarzy bez slow .Swoja role gra perfekcyjnie .Jestem zauroczona .

    26.10.2019 22:50
  • Sxxx (gość)

    Can Yaman gdzie?? ❤️❤️❤️

    18.10.2019 00:05
  • Gość (gość)

    Can Yaman numer 1!!!!

    08.10.2019 08:53
  • sara (gość)

    Najprzystojniejsi dla mnie to Burak Ozcivit, Can Yaman i Murat Yldirim :)

    05.10.2019 18:23
  • :) (gość)

    Erkan ma to coś w sobie, prawda. Bardzo męski jest Akin Akinozu ( Hercai), Baris Arduc, ale na czele mojej listy jest Murat Yildirim.

    24.09.2019 18:24
  • Kaśka (gość)

    Ercan Meric jak dla mnie nr 1, zniewalająco przystojny ze wspaniałym spojrzeniem.

    11.09.2019 12:18
  • ~~mnb (gość)

    Erkan i hazal zaknczyli zwiazek calkowicie czy to prawda?

    07.09.2019 07:49
  • ~~mnb (gość)

    Erkan i hazal zaknczyli zwiazek calkowicie czy to prawda?

    07.09.2019 07:49
  • Paula (gość)

    Selim, Kemal I Kenal to są moje ulubione aktorzy Nichan, Melek Teraz to wszystko jest bes sensu nie ma co oglądać Wszędzie to samo