Najprzystojniejsi tureccy aktorzy. To do nich wzdychają fanki. Oto nasz subiektywny ranking

Tureccy aktorzy uchodzą to prawdziwi przystojniacy! Nic dziwnego, że Polki tak chętnie oglądają produkcje znad Bosforu. W galerii przedstawiamy nasz subiektywny ranking największych przystojniaków z tureckiego show-biznesu. Oto najpopularniejsi i najprzystojniejsi tureccy aktorzy.

Multimedia

Najprzystojniejsi tureccy aktorzy

W tureckich serialach, które są obecnie emitowane w Polsce, nie brakuje przystojnych aktorów. Wysportowani, czarujący i piekielnie zdolni - wzdychają do nich kobiety na całym świecie. W czołówce najseksowniejszych tureckich aktorów nadal znajduje się Can Yaman, czyli gwiazdor "Wymarzonej miłości" ("Ranny ptaszek") oraz Burak Deniz, który ponownie rozkochał w sobie publiczność, dzięki roli w serialu "Maraşlı". Kto jeszcze?

Tych oczu nie sposób zapomnieć. Sprawdzamy, jaki prywatnie jest gwiazdor tureckiego serialu!Zobacz więcej

Sprawdź nasze subiektywne zestawienie: najprzystojniejszych tureckich aktorów ostatnich lat. W galerii nowe i dobrze znane już wam twarze tureckiego show-biznesu! To oni są teraz na topie i do nich w tym roku wzdychają kobiety!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gabi (gość)

    Onur Tuna ,ach te jego niebieskie oczy

    22.09.2022 19:03
  • Krystyna 123 (gość)

    ERKAN MERIÇ super uzdolniony ale i przystojny aktor

    29.08.2022 12:01
  • Basia (gość)

    Engin Akurek!!!! U nas mało znany ,ponieważ gra a ambitnych serialach i filmach. Najlepszy Turecki aktor i pisarz. Znany w obu Amerykach oraz w Europie zachodniej.

    23.08.2022 14:00
  • jolanta (gość)

    Zapomniałyście o Kivancu Tatliku z .Imperium miłości

    04.10.2021 11:55
  • xxx (gość)

    A jakich my mamy polskich aktorów ? Wolę się nie wypowiadać.

    04.10.2021 11:53
  • Mw (gość)

    a Erkan Meric panie tak się nim zachwycają

    02.10.2021 17:39
  • Eva (gość)

    To tylko niewielka część listy, na której znaleźli się najprzystojniejsi aktorzy tureccy. Nie wszyscy są znani w Polsce ze względu na fakt, że nie wszystkie seriale są emitowane, a przynajmniej te zasługujące na uwagę. Do grona w/w można dodać: Furkana Palaly („Nr 309”), Yusufa Çima („Zapach truskawki”), Gökhana Alkana (“Sercowa Rama”), Serkana Çayoglu (“Wiśniowy sezon”) a przede wszystkim Murata Yilidirima z niezapomnianej roli Demira w serialu “ASI” I Sawasza w serialu “Cena .miłości”.

    02.10.2021 13:32
  • Sonia2924 (gość)

    Engin Akyürek-zapomnieliście o nim.On teraz na fali w Turcji i świecie latynoskim.Kara Para Ask czyli Õmer z Miłość i brudne pieniądze .

    02.10.2021 12:23
  • Agus (gość)

    I jeszcze Alp Navruz...

    02.10.2021 10:36
  • Asia (gość)

    Kerem bursin nr 1

    01.10.2021 20:29
  • Agnes (gość)

    Fajne sa te Tureckie ciacha" :-)) mmm U nas coraz mniej fajnych ciastek

    17.09.2021 17:18
  • Maria (gość)

    Oczywiście Erkan Meric

    07.08.2021 17:40
  • Paula (gość)

    Sukru Ozyildiz Sukru Ozyildiz przebija i jeszcze przystojny ,nie jest egocentryczny i ten usmiech cudny jest tajemniczy.

    07.06.2021 06:59
  • Pola (gość)

    Erkan Meric przystojniacha tez warto oko zawiesic jest na kim .

    07.06.2021 06:54
  • Wiesia (gość)

    Sukru Ozyildiz tak przystojny i jaki przystojny i jego usmiech cudo........

    07.06.2021 06:49
  • Anna (gość)

    Sukru Ozyildiz bedzie gral z Demet Ozdemir w Taktyce milosnej zobaczycie co za ciacho .Can Yaman mimo mlodego wieku wyglada na znacznie starszego jego tryb zycia wplywa ,

    06.06.2021 20:46
  • Lola (gość)

    Co wy z tym Yamanem, tylko Onur Tuna, mniam mniam!!!, a przepraszam gdzie Ibrahim Celikol????

    03.06.2021 10:35
  • Halina (gość)

    Hali 1

    03.06.2021 09:33
  • Andżelina (gość)

    Jak dla mnie aktor z Przysięgi i Burak Ozcivit the Best of the Best ale kto co lubi 😍

    03.06.2021 07:34
  • Pestka (gość)

    Co za wspaniala rasa ,,,,oni sa tacy prawdziwie mescy ,,,nie jakies lalusie amerykanscy !!! Dla mnie Can Z Wymarzonej milosci ,,, zawsze bedzie nr,1 Ale wszyscy oni sa warci ,,,wzdychania ,,,co jeden to piekniejszy ,,,

    03.06.2021 03:47
NowszeStarsze