„Najśmieszniejsi”. Nowe kabaretowe show w TV Puls. Kiedy premiera? [WIDEO]

Czego jeszcze nie wiemy o kabarecie Ani Mru Mru, jakie tajemnice skrywają Raki, co na swój jubileusz pokaże kabaret OT.TO, czym zaskoczy nas Grupa MoCarta, gdzie tkwi klucz do sukcesu Kabaretu pod Wyrwigroszem? TV Puls zaprasza na nowy, wyjątkowy show, w którym widzowie obejrzą najlepsze skecze w wykonaniu swoich ukochanych kabaretów. Kiedy premiera?

Multimedia

Wszyscy znamy polskie kabarety i ich najlepsze skecze, natomiast niewiele wiemy o samych artystach - ich życiu prywatnym, dzieciństwie i młodości, pasjach, największych osobistych sukcesach, sposobie pracy czy inspiracjach.

Tego właśnie jako pierwsi dowiedzą się widzowie TV Puls, oglądając nowy show pt. „Najśmieszniejsi”. Zaproszeni do studia TV Puls artyści sceny kabaretowej pokażą się od nieznanej dotąd strony. Będzie intrygująco oraz zabawnie – w programie poznamy tajemnice gwiazd polskiego kabaretu oraz zobaczymy ich najlepsze, kultowe skecze, które bawią całą Polskę. Program „Najśmieszniejsi” gwarantuje doskonałą rozrywkę widzom: zarówno tym zgromadzonym w studiu TV Puls jak i przed telewizorami. Każdy odcinek trwa 44 minuty i składa się z występów na scenie z najlepszymi skeczami oraz lekko żartobliwej rozmowy z bohaterami odcinka. A wszystko przy udziale publiczności!

W pierwszych czterech odcinkach Robert Górski sprowokuje członków Kabaretu Ani Mru Mru do zwierzeń przy pomocy wybranych haseł. Będzie więc m.in. opowieść o ich początkach i debiucie w telewizji, co oznaczają dla nich słowa „Ryjek” i „złote koryto”. Zobaczymy kultowe skecze jak: „Chińska restauracja”, „Supermarket”, „Tofik”, „Romek brzuchomówca” i wiele innych.

Śląsk to węgiel, kluski z roladą i modrą kapustą oraz Kabaret Rak! Oni nigdy się nie zestarzeją i zawsze będą znakiem firmowym słynnego śląskiego poczucia humoru. Prowadząca odcinek Joanna Bartel wypyta Raki o ich dzieciństwo, blaski i cienie pracy na scenie, występy dla Polonii, zabawne ciekawostki o Śląsku a także o serial „Święta wojna”, który przyniósł ogromną popularność Joannie Bartel i Krzysztofowi Hanke z Raków. Artyści zaprezentują też swoje sztandarowe skecze jak: „Szukamy nowego zawodu”, „Rozmowa o dzieciach”, „Mój idol” czy „Życie po 40-ce”. To jedyna okazja, aby zobaczyć Joannę Bartel i Krzysztofa Hanke w wokalno – tanecznym duecie!

Kiedy telewizyjna premiera serialu Roberta Górskiego? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Katarzyna Pakosińska z Grupą MoCarta wykona „Arię ze śmiechem”. Dowiemy się m.in., dlaczego Michał Sikorski ma ksywę „Mądruś”, a Filipa Jaślara nie kochają szybkie samochody i motory. Posłuchamy anegdot o przyjaźniach: z Włodzimierzem Korczem, Arturem Andrusem, Piotrem Bałtroczykiem, a także wspomnienia o Zbigniewie Wodeckim. Wśród skeczy pojawi się m.in. „Michael Jackson”, scenka „Beatlesi”, „Mocarciątka” czy „Frak rap”.

W „Najśmieszniejszych” wystąpią także członkowie Kabaretu pod Wyrwigroszem. Jarek Marek Sobański z kabaretu Zachodni wypyta ich o najzabawniejsze momenty w karierze, dowiemy się o nietypowych prywatnych pasjach Łukasza Rybarskiego, a Beata Rybarska opowie o blaskach i cieniach pracy z własnym współmałżonkiem. Na scenie – najlepsze skecze kabaretu: legendarni „Kresowiacy”, piosenka „Po co nam drzewa” i „Kredyty frankowe” oraz premierowe wykonanie monologu Łukasza Rybarskiego.

Pierwszy sezon cyklu zakończy Kabaret OT.TO, który zaprezentuje widzom TV Puls jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia działalności! Będzie muzycznie, zabawnie i z sentymentem. Grupa OT.TO wykona swoje największe przeboje jak „Zasmażka”, „Śliczna higieniczna”, czy „Gdybyśmy byli samochodami”, a akompaniować im będzie zespół Browars Brothers Band.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×