Najstraszniejsze horrory wszech czasów. Musisz je obejrzeć w Halloween! Trudno znaleźć coś straszniejszego

Nie wiecie co warto zobaczyć w Halloween? Przygotowaliśmy ranking najstraszniejszych horrorów wszech czasów - z pewnością w tym zestawieniu znajdziecie coś dla siebie! Znacie wszystkie wymienione przez nas tytuły?

Multimedia

Najlepsze najstraszniejsze horrory wszech czasów

Horrory i filmy grozy wywołują ogromny skok adrenaliny podczas oglądania. Nic więc dziwnego, że filmy te mają ogromną rzeszę fanów. Najstraszniejsze horrory wszech czasów cieszą się ogromną popularnością w okresie Halloween, dlatego postanowiliśmy zebrać najlepsze horrory wszech czasów i stworzyć z nich ranking. Sprawdźcie, czy wszystkie już widzieliście.

Najlepsze i najciekawsze polskie filmy na Halloween. Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Jakie są cechy filmów, które możemy określić jako najlepsze najstraszniejsze horrory wszech czasów? Przede wszystkim wcale nie musi chodzić o krew i przemoc. Dobry horror to przede wszystkim napięcie, wieczne poczucie niepewności, psychologiczna gra z emocjami widza. Najlepsze horrory wszech czasów mają zazwyczaj świetny scenariusz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • TakaSobieJa (gość)

    Jeżeli Dziecko Rosemary, Noc żywych trupów i Świt żywych trupów to straszne horrory, to gratuluję temu, kto się boi takich filmów. One są albo nudne (pierwszy) albo absurdalne (pozostałe dwa).

    21.11.2018 00:27
  • ale jaja (gość)

    telemagazyn zaraz będzie promować kewina samego w domu na wigilie 2015 roku ja już wyskoczyliście z hallowenn

    26.07.2015 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×