Najsztub słucha... TVN Style. Nowy sezon programu. Sprawdź gości

Piotr Najsztub uwielbia spotykać się z kobietami. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska-Niemczycka, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

Multimedia

Piotr Najsztub jeden sprawdzony sposób na udaną rozmowę z płcią przeciwną. On po prostu słucha. Czasem zadaje pytania. Wprost, bez owijania w bawełnę. To naprawdę działa! W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska-Niemczycka, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel. CZYTAJ TAKŻE: JOANNA KRUPA U NAJSZTUBA [ZDJĘCIA] NAJSZTUB BĘDZIE SŁUHAŁ KOBIET W TVN STYLE

Prowadzący zaprasza do swojego programu panie z pierwszych stron gazet. Aktorki, piosenkarki, osobowości telewizyjne, posłanki. Piotr Najsztub jest ciekawy każdej kobiety. To mistrz w stwarzaniu intymnej atmosfery. Dzięki temu jego goście chętnie zdradzają w programie sekrety ze swojego życia prywatnego. To w "Najsztub słucha" Agnieszka Szulim opowiedziała o udawanych orgazmach, a Maja Ostaszewska przyznała się do uprawiania seksu bez miłości. Patricia Kazadi ze łzami w oczach rozmawiała z Piotrem o rozstaniu ze swoją wielką miłością i kłopotach z zasypianiem. Studio "Najsztub słucha" odwiedziła też Doda, która stanowczo wyznała, że nie chce i nie powinna mieć dzieci. W poprzednich sezonach Piotr Najsztub stanął "oko w oko" z Anną Muchą, Małgorzatą Rozenek, Martą Grycan, Anną Grodzką, Tatianą Okupnik i Mają Sablewską.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×