Najwięksi intryganci w polskich serialach. Kto próbuje niszczyć życie bohaterów? [GALERIA]

W prawie każdym serialu jest postać intryganta, która kłamie, miesza i robi wszystko, by zniszczyć życie bohaterów. Bez nich te produkcje byłyby po prostu nudne! Sprawdźcie naszą galerię, w której przedstawiamy Wam największych intrygantów w polskich serialach!

Multimedia

Czarne charaktery teoretycznie powinny nas denerwować, ale niektórych aż kochamy nienawidzić! Intryganci w polskich serialach pozbawiają go nudy i sprawiają, że inni bohaterowie muszą się mocno nagimnastykować, by odkręcić ich niecne intrygi.

Najbardziej irytujący bohaterowie seriali. Kto wkurza polskich widzów? [GALERIA]Zobacz więcej

Intryganci w polskich serialach

W polskich serialach możemy spotkać wielu intrygantów i intrygantek. W telenowelach codziennych takich jak "BrzydUla", "Julia" czy "Zakochani po uszy" zawsze znalazła się "femme fatale" albo równie zły męski czarny charakter. Nie wszyscy intryganci jednak są źli do szpiku kości i w trakcie trwania serialu przechodzą przemianę, tak jak Aneta (Ilona Janyst) w "M jak miłość" czy Ilona (Anna Samusionek) w "Na Wspólnej". Niektórzy z nich, jak Janusz Tracz (Dariusz Kowalski) z "Plebanii" czy Artur (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość", wcale nie zamierzają się zmieniać.

W naszej galerii, przedstawiamy Wam największych intrygantów w polskich serialach! Zobaczcie, kto psuje szyki bohaterom!

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×