"Największe polskie katastrofy". Nowy dokument od października w Discovery! Jakie wydarzenia zostaną opisane?

Jeszcze w październiku na Discovery Channel zadebiutuje program "Największe polskie katastrofy". Czego możemy się po nim spodziewać? Sprawdź!

Multimedia

Discovery Channel to, obok National Geographic, jednej z najbardziej znanych kanałów telewizyjnych z programami dokumentalnymi. Polskojęzyczna wersja tej stacji przygotowała dla widzów interesującą nowość.

Nowy program Doroty Szelągowskiej zastępuje "Projekt Lady"! Kiedy emisja nowych odcinków show z Małgorzatą Rozenek-Majdan?Zobacz więcej

"Największe polskie katastrofy" to 6-odcinkowa seria dokumentalna, w której odsłonięte zostaną kulisy największych katastrof z powojennej historii Polski. W każdym odcinku będziemy mogli zobaczyć materiały archiwalne, fabularyzowane inscenizacje i animacje komputerowe, a wszystko to opatrzone będzie komentarzem ekspertów i naocznych świadków oraz uczestników wydarzeń.

W serii będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat takich tragedii jak zatonięcie promu Heweliusz z 1993, pożar rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach (1971), katastrofa lotnicza w lesie kabackim (1987), katastrofa w hali Międzynarodowych Targów Katowickich (2006), wypadek autobusu w Kokoszkach (1994) czy katastrofa kolejowa pod Szczekocinami (2012).

Pierwszy odcinek serii "Największe polskie katastrofy" zostanie wyemitowany 19 października o godz. 21:00, pozostałe będą pojawiać się co poniedziałek o tej samej godzinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×