"Największy statek pasażerski". Rejs jednym z największych statków wycieczkowych świata!

Noworoczny rejs na pokładzie Freedom of the Seas, jednym z największych statków pasażerskich świata, dłuższym od Titanica o blisko 70 metrów. Może on pomieścić 4600 pasażerów i 1360 osób załogi.

Multimedia

"Największy statek pasażerski" piątek, 25 lutego, godz. 09:00 na National Geographic - sprawdź program tv

MS Freedom of the Seas to wyjątkowy wycieczkowiec. Powstał w fińskiej stoczni w Turku. 25 kwietnia 2006 roku statek wyruszył w rejs z Hamburga na Karaiby. W sumie może pomieścić 4600 pasażerów i 1360 osób załogi.Przy jego budowie wykorzystano najnowsze technologie, by stworzyć statek, jakiego jeszcze nie było.

Na pokładzie znajdują się strefa do surfowania z generatorem fal, ścianka wspinaczkowa, strefa sportowa, ring bokserski i lodowisko. Dołączcie do załogi MS Freedom of the Seas, która w czerwcu 2006 roku wyruszyła w dziewiczy rejs. Czego najbardziej obawiali się konstruktorzy tego statku? A jeśli podczas pierwszego kursu coś pójdzie nie tak? "

Obecnie największym wycieczkowcem jest statek Symphony of the Seas. Powstawał przez 4 lata we francuskiej stoczni Chantiers de l'Atlantique w Saint Nazair. W marcu 2018 wypłynął w swój pierwszy rejs na Morze Śródziemne.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anton (gość)

    ja osobiscie polecam travelinc z nimi można wybrać się na podobne rejsy , bardzo fajny artykuł swoją drogą nie raz i nie dwa czytałem, podobne ale ten ciekawie napisany .brawo

    24.02.2019 19:53
  • Rejsomat.pl (gość)

    Zdecydowanie polecam wypoczynek na Adriatykiem na żaglach z Rejsomat.pl

    23.02.2019 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×