Nancy Motes chciała zaszkodzić Julii Roberts?

Nancy Motes tak znienawidziła Julię Roberts, że popełniła samobójstwo, by ta druga nie dostała Oscara!

Wychodzą na jaw coraz bardziej szokujące okoliczności śmierci przyrodniej siostry aktorki. Jak przekonuje spora grupa znajomych sióstr, Motes wiedziała, że jej śmierć i wskazywanie Roberts jako winnej tragedii, osłabi pozycję gwiazdy w walce o Oscara. Tym bardziej, że po ujawnieniu przedśmiertnych zapisków Motes, trudno spodziewać się, by Roberts mogła przyjść na pogrzeb siostry. Oba te fakty, postawią aktorkę w tak niekorzystnym świetle, że członkowie Amerykańskiej Filmowej nie będą chcieli przyznać Julii nagrody. CZYTAJ TAKŻE: NANCY MOTES ZABIŁA SIĘ PRZEZ JULIĘ ROBERTS? NIE ŻYJE PRZYRODNIA SIOSTRA JULII ROBERTS [WIDEO]

Jeśli to prawda, to w wojnie z siostrą Nancy Motes wykazała determinację godną japońskich kamikadze, którzy podejmowali się samobójczych ataków w czasie II wojny światowej.

Sprawa nie jest jednak w pełni jednoznaczna. Jak zwracają uwagę znajomi Roberts, gwiazda wielokrotnie przekonywała siostrę do kuracji odwykowej i była gotowa ją sfinansować. Niestety, Nancy Motes nie była zainteresowana ofertą pomocy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×