"Narcos: Meksyk". Netflix zapowiada 3. sezon! Co się wydarzy? Kogo zabraknie w obsadzie?

W sieci pojawiła się zapowiedź 3. sezonu "Narcos: Meksyk" na Netflix! Wygląda jednak na to, że nie obędzie się bez zmian. O czym będą nowe odcinki i kto z obsady już nie wróci?

Multimedia

Będzie 3. sezon "Narcos: Meksyk"!

Netflix zapowiada powrót serialu "Narcos: Meksyk". To zaskoczenie dla fanów produkcji, której 2. seria zakończyła się dziewięć miesięcy temu. Wiadomo, że nie obejdzie się bez zmian. Pierwszą jest inny reżyser. Za kamerą dwóch odcinków w 3. sezonie stanie Wagner Moura, czyli aktor, który wcielał się w Pablo Escobara.

Twórca "Narcos: Meksyk" szykuje nowy serial dla Netflixa. O czym będzie?Zobacz więcej

Zmieni się także showrunner. Nie będzie nim już Eric Newman. Jego stanowisko zajmie Carlo Bernard, który współtworzył meksykańską odsłonę "Narcos". " Jestem wdzięczny za pięć lat za sterami "Narcos" i "Narcos: Meksyk" i niezmiernie dumny z tego, co ta niesamowita ekipa osiągnęła tworząc te seriale. Carlo Bernard jest pierwszą osobą, z którą w ogóle rozmawiałem o tym projekcie, ponad dziesięć lat temu, i bardzo się cieszę, że zostawiam kierowanie 3. sezonem "Narcos: Meksyk" w jego rękach" - powiedział Newman.

To nie koniec zmian. W obsadzie zabraknie Diego Luny, który wcielał się w Féliksa Gallardo. Powrócą natomiast m.in. Scoot McNairy, Jose Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo i Matt Letscher. A co sie wydarzy? Akcja 3. sezonu "Narcos: Meksyk" rozgrywać się będzie w latach 90., w czasach globalizacji narkobiznesu. Zobaczymy wojnę, która wybucha po rozpadzie imperium Féliksa Gallardo. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Serial będzie inspiracją dla GTA VI? Akcja pierwszy raz przeniesie się do Ameryki Południowej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×