"Narcos: Meksyk" Netflix. Zwiastun i data premiery 4. sezonu historii o potężnych kartelach narkotykowych [CO SIĘ WYDARZY]

"Narcos" powraca! 4. sezon historii potężnych karteli narkotykowych powraca do meksykańskich korzeni wojny narkotykowej. Zobacz zwiastun i poznaj konkretną datę premiery erialu "Narcos: Meksyk"!

Multimedia

"Narcos: Meksyk" - co się wydarzy?

"Narcos: Meksyk" pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary.

Michael Pena i Diego Luna na pierwszych zdjęciach z 4. sezonu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

"Narcos: Meksyk" to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

Premiera "Narcos: Meksyk" już 16 listopda 2018 roku na Netflix!

Wszystko, co musisz wiedzieć o 4. sezonie serialu Netflixa [DATA PREMIERY, OBSADA, FABUŁA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Narcos: Meksyk" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×