"Narcos: Meksyk" sezon 2. Gangsterski klasyk od Netflix w nowym zwiastunie! Kiedy premiera?

Czas na wielki powrót gangsterskiego klasyka od Netflix! W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun 2. sezonu serialu "Narcos: Meksyk". Sprawdźcie, czego spodziewać się po produkcji!

Multimedia

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun 2. sezonu serialu "Narcos: Meksyk". Niestety, wciąż nie znana jest konkretna fabuła produkcji, a enigmatyczny opis trailerza ogłasza jedynie:

Nikt nie jest nietykalny. Drugi sezon serialu „Narcos: Meksyk” już 13 lutego na Netflix.

Na czym teraz skupią się twórcy serialu "Narcos: Meksyk"? O tym przekonamy się już wkrótce!

Netflix podaje dokładną datę premiery nowych odcinków. Zobacz zapowiedź!Zobacz więcej

"Narcos: Meksyk" - o czym jest?

"Narcos: Meksyk" opowiada o początkach współczesnej wojny narkotykowej, które sięgają czasów, gdy meksykański światek przemytników był jeszcze luźną i słabo zorganizowaną strukturą niezależnych plantatorów i dealerów. Lata 80. XX wieku. Powstaje kartel z Guadalajary. Na jego czele staje Félix Gallardo (Diego Luna), który postanawia zjednoczyć przemytników, by zbudować własne imperium. Kiedy agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) przenosi się z żoną i synkiem z Kalifornii do Guadalajary, szybko przekonuje się, że jego nowe obowiązki będą największym wyzwaniem, z jakim miał okazję się zmierzyć. W miarę postępów śledztwa Kikiego i jego coraz większego zaangażowania w powierzoną misję następuje seria dramatycznych zdarzeń, które na wiele lat określą, jak będą wyglądać handel i wojna narkotykowa.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×