"Narcos: Meksyk" sezon 2. Netflix podaje dokładną datę premiery nowych odcinków. Zobacz zapowiedź!

"Narcos: Meksyk" powraca na Netflix z 2. sezonem. Platforma właśnie podała dokładną datę premiery nowych odcinków. Zobacz zapowiedź 2. sezonu serialu "Narcos: Meksyk".

Multimedia

"Narcos: Meksyk" - data premiery 2. sezonu

O tym, że "Narcos: Meksyk" powróci z 2. sezonem wiadomo już od jakiegoś czasu. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że serial pojawi się w lutym, jednak nie było dokładnej daty, a sam Netflix nie potwierdzał tych doniesień.

Teraz Netflix oficjalnie poinformował, że 2. sezon "Narcos: Meksyk" pojawi się w serwisie 13 lutego 2020.

"Narcos: Meksyk" - o czym jest?

"Narcos: Meksyk" opowiada o początkach współczesnej wojny narkotykowej, które sięgają czasów, gdy meksykański światek przemytników był jeszcze luźną i słabo zorganizowaną strukturą niezależnych plantatorów i dealerów. Lata 80. XX wieku. Powstaje kartel z Guadalajary. Na jego czele staje Félix Gallardo (Diego Luna), który postanawia zjednoczyć przemytników, by zbudować własne imperium. Kiedy agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) przenosi się z żoną i synkiem z Kalifornii do Guadalajary, szybko przekonuje się, że jego nowe obowiązki będą największym wyzwaniem, z jakim miał okazję się zmierzyć. W miarę postępów śledztwa Kikiego i jego coraz większego zaangażowania w powierzoną misję następuje seria dramatycznych zdarzeń, które na wiele lat określą, jak będą wyglądać handel i wojna narkotykowa.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×