"Narcos: Meksyk". Znamy datę premiery drugiego sezonu! Kiedy Netflix pokaże nowe odcinki?

W ubiegłym roku Netflix potwierdził realizację drugiego sezonu "Narcos: Meksyk". Data premiery nowych odcinków była owiana tajemnicą aż do teraz! Jeden z aktorów zdradził, kiedy serial powróci. Sprawdźcie!

Multimedia

"Narcos: Meksyk" to serial sensacyjny opowiadający o losach Felixa Gallardo (Diego Luna), twórcy pierwszego meksykańskiego kartelu narkotykowego, oraz o ścigających go agentach amerykańskiego DEA z młodym Kiki Camareną (Michael Peña) na czele. Przetrwanie w brutalnym świecie narkobiznesu okazuje się niezwykle trudne zarówno dla bossów narkotykowych, jak i dla ścigających ich stróżów prawa.

Polski raper zaangażowany w promocję serialu Netflixa! Zobacz klip! [WIDEO]Zobacz więcej

W grudniu 2018 roku Netflix oficjalnie poinformował o kontynuacji serialu "Narcos: Meksyk", jednak data premiery wciąż pozostawała tajemnicą. Platforma nie ujawniła jej do tej pory, ale zrobił to jeden z aktorów! Jose Maria Yazpik, czyli serialowy Amado Carrillo Fuentes, zdradził fanom w mediach społecznościowych, że "Narcos: Meksyk" wraca w lutym! Póki co Netflix nie odniósł się do tej informacji. Czy okaże się prawdziwa? Jeśli tak, fani już wkrótce mogą spodziewać się zapowiedzi nowych odcinków!

"Narcos", "Ślepnąc od świateł" i... Oto najlepsze seriale o narkotykach! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×