"Narcos: Meksyk" ZWIASTUN. Znamy datę premiery kultowego serialu Netflix! Wojna narkotykowa wybucha na nowo! [KIEDY PREMIERA]

Czas na powrót kultowego serialu Netflix! "Narcos" powraca z nową odsłoną, tym razem jako "Narcos: Meksyk". Co to oznacza? Co się będzie działo? Kiedy premiera? Sprawdźcie zwiastun "Narcos: Meksyk"!

Multimedia

"NARCOS: MEKSYK" - KIEDY PREMIERA

"Narcos: Meksyk" pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary.

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać.

Wszystko, co musisz wiedzieć o 4. sezonie serialu Netflixa [DATA PREMIERY, OBSADA, FABUŁA]Zobacz więcej

Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

"Narcos: Meksyk" to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

"NARCOS: MEKSYK" NA NETFLIX OD 16 LISTOPADA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×