"Narcos". Piotr Gąsowski przeprowadzi rozmowę z synem bossa narkotykowego Pabla Escobara! Gdzie oglądać rozmowę z Sebastiánem Marroquínem?

Tego chyba nikt się nie spodziewał, ale może to być niezła gradka dla fanów serialu "Narcos". Polski aktor Piotr Gąsowski przeprowadzi rozmowę z Sebastiánem Marroquínem, synem bossa narkotykowego Pabla Escobara! Gdzie oglądać wideo?

Multimedia

Piotr Gąsowski przeprowadzający rozmowę z synem Pabla Escobara - brzmi jak abstrakcja? Być może, ale już za parę godzin stanie się to faktem! Piotr Gąsowski już dzisiaj, o godzinie 22:00, na swoim Instagramie piotr.gasowski.official przeprowadzi rozmowę z Sebastiánem Marroquínem, czyli synem Pablo Escobara.

Aktor i prowadzący show "Twoja twarz brzmi znajomo" tak zapowiada rozmowę z synem legendy narkotykowej przestępczości:

Moi drodzy! Sam nie wiem, jak do tego doszło... w piątek 27-go listopada , o 22.00 na moim lajfie #wejdźwgąsa moim gościem będzie ... Juan Pablo Escobar! Serio! Nie będę opisywał całej historii związanej z nazwiskiem mojego gościa! Powiem tylko , że oficjalnie nazywa się Sebastian Marroquin , a nazwisko musiał zmienić , żeby móc funkcjonować i prowadzić swoje życie rodzinne i zawodowe! Prywatnie , wszyscy mówią do niego per Pablo. Napisał dużo książek na temat bycia synem jednego z najbardziej znanych mafijnych bossów na świecie ! Ukazały sie one w Polsce nakładem wydawnictwa Zysk i s-ka. Sebastian , pisał je z perspektywy kochanego syna , kochającego go ojca a jednocześnie z perspektywy dziecka , które od zawsze miało świadomość , że jego tata był okrutnym gangsterem , który nawet tego ,przed synem , nie ukrywał ! Jak można się w tym odnaleźć i nie zwariować?! I pójść swoją drogą?! Chciałbym m.in. o tych relacjach porozmawiać! Ale nie tylko o tym ...Nie wiem , jak zwykle z resztą, w jakim kierunku pójdzie ta rozmowa, ale w jakim by nie poszła ... na pewno będzie ciekawa! 😃I chciałbym , żeby była taka ... ludzka i nie „tabloidowa”! Taka... moja😉...Pomagać mi będzie mój syn @kuba_gasowski Rozmowa będzie po angielsku ,trochę pewnie po hiszpańsku ale wszystko będzie przez Kubę tłumaczone na polski! Trzymajcie kciuki! Będziecie?! Zapraszam! Miłego dnia! Gąs @juanpabloescobarhenao @sylvia.voyages #pabloescobar #colombia #mipadre #myfather #mójojciecpabloescobar #lubieczytac #książka #zyskiskawydawnictwo #lovemyjob #lovemylife @adam_zysk @polsat_official

"Narcos", "Ślepnąc od świateł" i... Oto najlepsze seriale o narkotykach! [GALERIA]Zobacz więcej

Rozmowę na język polski będzie tłumaczyć syn Piotra Gąsowskiego, aktor Kuba Gąsowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×