Narodowa Gala Boksu. Szpilka, Najman i Ugonoh w ringu [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO i ONLINE]

Narodowa Gala Boksu TRANSMISJA. Narodowa Gala Boksu na PGE Narodowym w Warszawie została zaplanowana na piątek 25 maja. W ringu zaprezentują się Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Artur Szpilka i Marcin Najman. W Warszawie zawalczy też mistrzyni świata Ewa Piątkowska. Gdzie obejrzeć Narodową Gala Boksu? Narodowa Gala Boksu transmisja TV i ONLINE.

Multimedia

Narodowa Gala Boksu w Warszawie TRANSMISJA

Podczas Narodowej Gali Boksu w ringu swoje pojedynki stoczą m.in. Artur Szpilka, Izu Ugonoh i Mariusz Wach, a pasa mistrzyni świata będzie bronić Ewa Piątkowska. Szpilka zawalczy z Dominickiem Guinnem, Ugonoh zawalczy z Fredem Kassim, Piątkowska z Marią Lindberg, a Rafał Jackiewicz z Robertem Świerzbińskim. Na razie powstał problem z rywalem dla Wacha. Eric Molina, z którym miał skrzyżować rękawicę, został właśnie zawieszony na dwa lata za stosowanie dopingu. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Zobacz galerię

Organizatorzy Narodowej Gali Boksu musieli też zmieniać rywala dla Marcina Najmana, który - nawiasem mówiąc - jest pomysłodawcą i głównym motorem całego przedsięwzięcia. Najman miał się zmierzyć z Arturem Binkowskim, w Polsce znanym raczej z kontrowersyjnego zachowania niż pięściarskich umiejętności. Ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu właśnie z uwagi na złą sławę, która ciągnie się za Kanadyjczykiem polskiego pochodzenia i jego ostatnie rasistowskie wypowiedzi. Rywalem Najmana będzie Łotysz Rihards Bigis.

SPRAWDŹ! Najbogatsza oferta sportowa w ofercie player+

Walki będzie zapowiadał legendarny Michael Buffer, a wystąpi Edyta Górniak. Oprócz artystki zaśpiewa m.in. Kombii i Liroy.

Narodowa Gala Boksu TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisję z Boxing Night 14 przeprowadzi TVP Sport, będzie można ją też śledzić na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Start już o 18.05. Trzy walki (Ugonoh - Kassi, Piątkowska - Lindberg i Szpilka - Guinn) będzie można zobaczyć w TVP 1. Początek transmisji w telewizyjnej Jedynce od 22.45.

Narodowa Gala Boksu NA ŻYWO

Piątek 25 maja 2018, godz. 18:05 Transmisja na żywo: TVP Sport

Piątek 25 maja 2018, godz. 22:45 Transmisja na żywo: TVP 1

Karta walk. Narodowa Gala Boksu:

Mariusz Wach vs. wakat
Artur Szpilka vs. Dominick Guinn
Izuagbe Ugonoh vs. Fred Kassi
Marcin Najman vs Rihards Bigis
Rafał Jackiewicz vs. Robert Świerzbiński
Robert Talarek - Norbert Dąbrowski
Ewa Piątkowska - Maria Lindberg
Piotr Hallman - Taylor Lapilus (MMA)
Łukasz Jarosz - Michał Wlazło (K1)
Tomasz Sarara - Tomas Mozny (K1)
Igor Kołacin - Wendell Roche (K1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×